in

Коли потрібно оновлювати дію Карти на проживання в Італії (і ЄС)

Оновлювати карту на проживання ЄС, для тих, хто тривалий час проживає в країні, навіть якщо цей документ не має терміну дії, слід у наступних випадках: зміна місця проживання, вироблення нового паспорта, вписання неповнолітньої дитини, вклеєння нової фотографії, зміни імені, прізвища, дати і місця народження та громадянства.

Потрібні документи

а) заява заповнена та підписана зацікавленою стороною (Форма 1);

б) фотокопія всього паспорта або іншого еквівалентного документа (див. таблицю № 4);

в) залежить від типу документа, необхідно подати наступну документацію:

Зміна місця проживання: достатньо заповнити бланк 1, який виконує функції автосертифікації.

Вписання неповнолітньої дитини, народженої в Італії: достатньо заповнити бланк 1, який виконує функції автосертифікації.

Вписання неповнолітньої дитини,  до 14 років, яка приїхала в Італію для возз’єднання сім’ї чи сім’ї чи за батьками: Щоб вписати в карту на проживання неповнолітню дитини, віком до 14 років, яка приїхала в Італію на основі в’їзної візи для возз’єднання сім’ї чи сім’ї чи за батьками (al seguito) слід подати:

заповнений бланк 1, який виконує функції автосертифікації, ксерокопію паспорта або еквівалентного документа, з яким неповнолітній приїхав в Італію.

Оновлення паспортних даних або даних еквівалентного документа: заповнений бланк 1, фотокопію нового паспорта або еквівалентного документа.

Зміни анаграфічних даних. Уразі зміни імені, прізвища, дати та місця народження та громадянства слід подати довідку, видану консульським представництвом країни походження, яке підтверджує, що нові особисті дані належать тій же особі.

Оновлення фотографії. Якщо карта на проживання використовується як ідентифікаційний документ, оновлювати фотографії слід кожні п’ять (5) років: достатньо заповнити бланк 1, який виконує функції автосертифікації.

Стаття італійською.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Двох українців заарештували в Варезе за збройне пограбування

Які документи потрібні для оновлення дозволу на проживання в Італії