in

Оформлення стипендії та пільгове навчання в Італії

Ви вирішили вступати в італійський університеті? Уже підготували пакет документів? Але не знаєте як знизити вартість навчання в вузі або подати заявку на грант? Ця інформація для вас.

Що важливо знати про вартість навчання в італійських університетах:

Вартість навчання у вузах Італії для іноземних студентів залежить від кількох факторів: державний чи приватний вуз, розташування вузу, обраний факультет, сімейний дохід за рік.

При виборі університету в Італії дуже важливо ознайомитися з правилами оплати податків. Важливо розуміти, що правила кожного навчального закладу є відмінними, тому варто дізнатися якими вони є в обраному вами ВУЗі.

Якщо ви маєте дозвіл на проживання в Італії

Вартість навчання в державних вузах визначається на підставі економічного параметра, який можна розрахувати, надавши довідки про доходи вашої сім’ї за рік!

Увага, є винятки: якщо ви отримуєте другу вищу освіту, то деякі вузи не дозволяють знижувати вартість навчання і потрібно оплачувати максимальний податок за рік. Якщо іноземний студент не хоче надавати довідки про доходи, то він автоматично потрапляє в найвищу шкалу платників податків.

Дізнайтеся, чи введений в вашому вузі фіксований податок за навчання для іноземних студентів. Можливо, у вашому випадку це оптимальний варіант рішення, чи є важко зібрати довідки про доходи або ви отримуєте другу вищу освіту. Зараз такий податок для іноземців в середньому становить від 700 до 1000 євро на рік. А, наприклад, в вузі Палермо в цьому році іноземців повністю звільнили від сплати податків!

Якщо ви лише плануєте приїхати в країну на навчання

Після того, як ви обрали ВУЗ і дізналися про умови навчання у ньому та здійснили запис, вам потрібно звернутися у італійське консульство в України, для отримання в’їздної візи.

Якщо ви маєте дозвіл на проживання в Італії, або лише плануєте приїхати в країну

Подавайте запит на регіональну стипендію – «borse di studio regionali». Як правило, не можна брати участь в даному конкурсі:

– Якщо студент отримує другу вищу освіту;
– Якщо студент вдруге записується в італійський вуз на той же рівень;
– Якщо сімейний дохід за рік дуже високий (в правилах кожного вузу можна знайти економічні параметри для участі в конкурсі).

Дізнавайтеся, чи є у вашому вузі спеціальні гранти на ваш курс і для іноземних студентів!

Як бачите, можливостей багато для бюджетного навчання. Навчатися на пільгових умовах в Італії – можливо.

_______________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Робота в Італії: як знайти хорошу вакансію

Традиційний італійський Тірамісу. Рецепт