in

Правила користування авто з українськими номерами в Італії

Генеральне консульство України в Неаполі уточнило правила користування авто з українськими номерними знаками в Італії.

 

Сьогодні передаємо в Україну отримані від місцевих правоохоронних органів протягом останніх 4 років 90 комплектів українських номерних знаків (30 кг) – викрадені, підроблені, особливо вилучені за недотримання різних статей італійських Правил дорожнього руху. 

Хотіли б у цьому зв’язку звернути увагу співвітчизників на правила користування в Італії автомобілями з номерними знаками країн-не членів ЄС. 

• Громадяни України, які перебувають в Італії в рамках безвізового режиму (90 днів протягом 180), можуть користуватися власним транспортним засобом протягом згаданого періоду, маючи відповідні документи на авто і посвідчення водія європейського зразка.

• Якщо ж власник автомобіля є резидентом Італії (має прописку, т.зв. «резіденца») – до 1 року з часу оформлення «резіденци»; протягом цього року авто слід зареєструвати в Італії, таким чином помінявши українські номерні знаки на італійські. Протягом цього року слід також переоформити українські посвідчення водія на італійські 

З питань перереєстрації авто і переоформлення посвідчень слід звертатися до місцевого відділення Motorizzazione Civile, з подальшою реєстрацією в Pubblico Registro Automobilistico (для авто).

Недотримання вимог щодо перереєстрації авто карається вилученням техпаспорту або штрафом до 1500 євро. Детальніше – https://www.puntopro.it/immatricolazione-auto-estera/

Переважна більшість номерних знаків на фото – вилучені у наших співвітчизників внаслідок користування власними автомобілями протягом терміну понад 3 місяці без оформлення дозволу на проживання або без відповідної перереєстрації після отримання прописки на території Італії.

Прохання врахувати, пише Генеральне консульство України в Неаполі.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Глава МВС Аваков придбав 26-кімнатну віллу в Італії

Злісним неплатникам аліментів заборонили виїзд за кордон