in

Реєстрація в Італії автомобіля, привезеного з-за кордону

Як зареєструвати та отримати в Італії новий номерний знак для автомобіля, купленого за кордоном

 

Для того, щоб користуватися в Італії автівкою, купленою за кордоном, її слід зареєструвати його в провінційному відділенні Автоінспекції (Ufficio provinciale della Motorizzazione Civile (UMC)) і внести до Реєстру громадського автомобільного транспорту (Pubblico Registro Automobilistico (PRA) ) протягом 12 місяців з дати прибуття.

Після того, як цей період витече, машина більше не може їздити Італією з іноземними номерними знаками.

Першим кроком UMC буде перевірка інспекторами придатності іноземної технічної документації та дотримання податкового законодавства. Якщо технічні характеристики транспортного засобу задовольняють італійський закон, а власник продемонструє, виконання податкові зобов’язань, він може приступити до перереєстрації автомобіля.

Всі витрати оплачуються згідно з процедурою: бланки доступні в провінційних відділеннях Автоінспекції. Загальна вартість реєстрації варіюється, в залежності від провінції проживання і типу номерних знаків, але залишаються незмінними постійні витрати і гербові збори.

Всі документи, видані іноземною мовою, необхідні для реєстрації транспортного засобу, повинні бути легалізовані та перекладені на італійську мову (за винятком наявності міжнародних угод), та легалізовані у компетентному італійському представництві або присяжним перекладачем.
Risultati immagini per auto targhe
Процедура реєстрації відрізняється, в залежності від того, реєструєте ви транспортний засіб, що прибув з країн Європейського Союзу, або з держави, з-поза ЄС. Насправді, існують два різні способи реєстрації:

1. Через телематичне “віконце” автомобіліста (Sportello Telematico dell’Automobilista (STA)): в офісах Автоінспекції і автомобільних клубів.

2. Якщо реєстрація не може бути проведена через STA, слід звернутися в Автоінспекцію, а потім, протягом 60 днів з дня видачі свідоцтва про реєстрацію, в службу реєстрації громадського транспорту для внесення даних про авто в публічний реєстр.

Якщо автомобіль було куплено в країні Європейського союзу

• Новий транспортний засіб: нова машина, виробництва країни ЄС, що ніколи не була зареєстрована або була зареєстрована в країні ЄС, але не має пробігу понад 6000 кілометрів, чи  була продана протягом 6 місяців з моменту першої реєстрації за кордоном.

У цьому випадку власник повинен надати наступні документи:

– документ, що засвідчує особу власника та довідка з місця проживання, якщо місце проживання не вказано на документі (якщо власник авто є громадянином країни, що не є членом ЄС, і постійно проживає в Італії він повинен також додати копію дійсного дозволу на проживання або копію поштової квитанції про запит про продовження терміну дії або першої видачі пермессо);

– нотаріально засвідчений акт продажу з підписом продавця;

– декларацію відповідності (так званий європейський сертифікат відповідності) в супроводі реєстраційної заяви, виданого виробником.

• транспортний засіб б/у: авто, яке раніше було зареєстроване в іншій країні ЄС, має пробіг понад 6000 км та було продане пізніше, ніж шість місяців після першої дати реєстрації.

У цьому випадку до вищезазначених документів необхідно надати технічний паспорт авто в оригіналі і його фотокопію.

Автомобіль, виробництва країн, що не входять в ЄС

Присвоєння італійського реєстраційного номера транспортним засобам, виробництва країн, що не входять в ЄС (незалежно чи були вони в експлуатації, чи новим), не може бути здійснено у “віконці” автомобіліста.

Запит слід подати в провінційний офіс Автоінспекції і потім протягом 60-ти днів з дня видачі техпаспорта занести дані автомобіля в державний реєстр автомобільного транспорту.

На додаток до документації, необхідної для реєстрації транспортних засобів з країн ЄС, зазначеної вище, необхідно отримати довідку з місця проживання, навіть якщо власник є громадянином Італії, які проживають за кордоном.

Ті, хто має дозвіл на проживання в Італії, можуть надати його фотокопію і запит на реєстрацію в реєстрі жителів міста, виданий комуною.

Стаття італійською

________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Динамо” поступилося “Наполі”

Оплата послуг українських консульств за кордоном. Все що потрібно знати