in

Що робити якщо відпустка зіпсована із вини туроператора?

   Італія – країна багата на культурні цінності, омита морями та обласкана гарячим сонцем -найкраще місце для літньої відпустки. Що ж робити якщо тур.оператор не виконав своїх обіцянок, чи надав неповний комплект послуг.

Під час бронювання відпустки, зокрема якщо це робиться самостійно, через інтернет, дуже легко зіткнутися із фальшивими обіцянками, які перетворять довгоочікуваний відпочинок у додаткові проблеми та стрес. Ними можуть бути запізнення літака, втрата багажу, відсутність бронювання у готелі, відсутність обіцяного сервісу (наприклад басейну в готелі, кондиціонера, виду на море), зіпсовані електроприбори в номері, тощо – за відсутність послуг за які ви заплатили, але не отримали можливо отримати відшкодування.
 
Існує безліч способів туристичного шахрайства, проте ми спробуємо описати основні дії туриста в усіх випадках.
Передусім, радимо читати умови бронювання, а також усі клаузули, перед його підписанням та оплатою. Такого, здавалось би, елементарного правила, дуже часто не дотримуються туристи, які уже думками перебувають у відпустці.
– Виявивши факт недбалого сервісу, чи його відсутність, слід задокументувати усе телефоном чи фотографіями.
– Після повернення додому, протягом десяти днів, надіслати туроператору, чи туристичні структурі рекомендованого листа (скаргу) із квитанцію про вручення, додавши до нього фотодокументи та вказавши усі недоліки сервісу, та недотриманні обіцянки контракту.
 
– Якщо відповідальна організація не відшкодує завдані збитки, слід вдатися до судового втручання.
Другий шлях є набагато довший та складніший, проте зневірюватися не варто. Параграф 47 Туристичного кодексу, крім іншого, визнає право відшкодування зіпсованої відпустки.
 
За відсутність послуг, передбачених у туристичному пакеті турист може вимагати “відшкодування збитків, відповідно до тривалості відпустки, та втрачені можливості”. Тобто відпочиваючому належить відшкодування за кожен день відпустки та додаткова сума за збитки.
 
Крім того за пережитий стрес. зіпсований настрій клієнта, можливо вимагати відшкодування за моральний ущерб.
Зазвичай, для у таких випадках найкращим рішенням є звернутися у профільні асоціації захисту прав споживачів.

_____________________________________

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: імміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з імміграційних справ.

Інші статті, які можуть вам сподобатися:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійські штрафи слід платити навіть при переїзді в іншу країну

Як замовити біометричний паспорт через інтернет. Інструкція