in

Як продовжити медичну картку (tessera sanitaria) в Італії?

Медичну картку видаються громадянам, країн, які не є членами ЄС, на ту ж тривалість, що дозвіл на проживання.

Щоб оновити медичну карту, заявник повинен представити в місцеву поліклініку ASL документацію, що підтверджує подачу запиту на продовження дозволу на проживання. Нею може бути поштова або квитанція видана квестурою, податковий код та документація, яка підтверджує наявність житла (наявність прописки не обов’язкова).

Читайте також: Медична допомога в Італії. 10 незаперечних правил по відношенні до легальних і нелегальних іммігрантів

На основі цієї документації ASL здійснить тимчасовий запис (6 місяців), таким чином іноземець матиме право користуватися послугами системи охорони здоров’я Італії.

Після отримання нового дозволу на проживання, іноземець повинен представити у ASL його фотокопію. На його основі, буде оформлено нову медичну карту на той же термін, що нове пермессо.

Читайте також: Скільки повинен отримувати домашній працівник під час лікарняної відпустки?

Слід зауважити, під час очікуванні продовження терміну дії дозволу на перебування для роботи або через сімейні причини, іноземець зберігає обов’язкову реєстрацію в Національній службі охорони здоров’я. Ті хто зареєструвався з власної ініціативи, наприклад, тому що він перебуває в Італії з метою навчання, повинні пройти ту ж процедуру, передбачено для першої реєстрації у Національній служби охорони здоров’я Італії.

Стаття італійською тут.

________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як правильно сповідатися? Готуємося до світлого празника Воскресіння Христового.

Маленькому прикарпатцю, який очікує на операцію в Італії, потрібні гроші на лікування