in

Як зареєструвати власну справу у Торговій палаті Італії

Зареєструвати організацію з метою підприємницької діяльності слід у Albo delle Imprese Artigiane. Якщо іноземець не володіє реквізитами для такої реєстрації, він повинен вписати своє підприємство до Registro delle Imprese при Торговій Палаті.

 

Що робити щоб зареєструвати підприємницьку діяльність у Albo delle Imprese Artigiane

Для запису до Albo Artigiani є необхіднимиє такі реквізити: основний напрямок підприємницької діяльності – виробництво, (також напів-фабрикатів), за винятком сільськогосподарського виробництва, торгівліб продажу їжі чи напоїв (барів і ресторанів).

Діяльність повинна виконуватися у організаційній та структурній автономії, за наявність у власності засобів виробництва (підтверджені фактурами про їх купівлю та сертифікатами власності) і пряму відповідальність за витрати, пов’язані з виробництвом.

Чиатйте також:  Дозволи на проживання з якими можна відкрити власну справу в Італії

Власник повинен вказати, що більша частина його трудової діяльності відбувається на цьому підприємстві, а його функції повинні бути не лише керівні, а й виробничі.

– Для здійснення певних видів діяльності (електрики, перукарі, працівники авторемонту та автоперевезень, підприємства, що виконують прибирання чи вантажні роботи) власник повинен мати спеціальні професійні реквізити,наприклад досвід роботи або дипломи про відповідну освіту. Якщо ці реквізити були здобуті за межами ЄС, слід зробити запит на їх визнання у Міністерстві економічного розвитку, або у Торговій Палаті, що здійснює запис.

– Для здійснення діяльності у різних місцях (наприклад, будівництво, монтування меблів) власник повинен мати резиденцію в одному з муніципалітетів провінції.

Важливо знати, що ремісницька діяльність може виконуватися як у формі індивідуального підприємства так і колективного.

Зацікавлена особа повинна звернутися до Міської ради місця, де планується виконувати виробничу діяльність протягом 30 днів від початку діяльності. Міська рада, після перевірки підприємства, передає документацію до Albo delle Imprese Artigiane при Торговій Палаті.

Бланки для запису можна знайти на сайтах Торгових палат або в міських радах. До бланку необхідно додати документ, що посвідчує особу та дозвіл на проживання.

Вартість реєстрації становить 31,00 євро + митний збір 14,62 євро.

Реєстрація в Albo є необхідною для отримання пільг, передбачених для ремісників та передбачає автоматичний впис до Національного інституту соціального захисту (INPS).

Що робити щоб вписати підприємницьку діяльність до registro delle Imprese при Торговій Палаті.

Якщо іноземець не має реквізитів до запису в Albo Artigiani, він повинен вписати своє підприємство до Registro delle Imprese при Торговій Палаті.

Ця реєcтрація повиненна відбутися протягом 30 днів від початку діяльності, використовуючи бланк І1, який можна знайти на сайтах Торгових Палат або беспосередньо в їх офісах. До бланку необхідно додати документ, що посвідчує особу та дозвіл на проживання.

Читайте також: Як нерезидентам почати підприємницьку діяльність в Італії

У цьому випадку митний збір складає 14,62 євро, а оплата – 23,00 євро. Для запису до Registro delle Imprese не потрібні особливі реквізити, окрім підтвердження професійних навиків, передбачених для наступних видів
діяльності:
• авторемонт
• підприємства, що виконують прибирання
• підприємства, що встановлюють
обладнання
• вантажні роботи
• торгівля
• торгівля продуктами харчування та напоями

Дипломи про професійну освіту, здобуті за межами ЄС повинні бути визнані Міністерством економічного розвитку.

Довідку підготовлено Торговою палатою Вітербо у співпраці із редакцією ImmigrazioneOggi

___________________________________

 

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як нерезидентам почати підприємницьку діяльність в Італії

В Італії почався прийом заявок на допомогу матерям (bonus mamma)