in

Італія відмовляється від монет номіналом 1 та 2 центи

Непотрібіне залізяччя, яке залишають у коробках в передпокої та на касах супермаркетів – так кажуть італійці, які хочуть позбавитися дрібних євроцентів. А от у Німеччині відмовлятись від дрібноти не поспішають.

Risultati immagini per CENTESIMI ITALIA
З 2018 року Італія більше не вироблятиме монети номіналом 1 та 2 євроценти – так вирішив цими днями профільний комітет палати депутатів у Римі. Цей крок означає, що всі ціни в Італії будуть округлені до 5 центів.

Італійці отримують мідні монети на здачу, однак не витрачають їх, стверджує Серджіо Боккадутрі – член правлячої лівоцентристської Демократичної партії, яка запропонувала цей захід.

Дрібні монети не приймають паркомати, торгові автомати або платні кабінки, аргументує політик на користь відмови від дрібних момент у розмові з бізнес-виданням Il Sole 24 Ore. Боккадутрі констатує: монети часто складають у коробках у квартирах, забувають про них на поличках у дверях автомобілів та залишають на касах супермаркетів, щоб не обтяжувати собі кишені.

З часу запровадження євро у 2004 році, Італія витратила мільйони на виробництво монет, які всередині зроблені із заліза і вкриті міддю.

У Бельгії, Фінляндії, Нідерландах та Ірландії, ціни часто округлюють до найближчого числа, кратного 5 центів, щоб уникнути використання менших номіналів, хоча вони залишаються законним платіжним засобом.
_____________________________________________

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Studiosi italiani cercano i modelli dell’immigrazione per governance del fenomeno

Українська модель стала обличчям італійської рекламної кампанії