in

Податок на дозвіл на проживання в Італії: платити чи ні?

Остаточного рішення у питанні оплати податку за видачу та продовження італійського дозволу на проживання до сих пір не винесено.

Платити  чи не платити? “Ті хто це може, слід трохи почекати”, – радять профспілки в очікуванні рішення Державної ради.

Податок в розмірі від 80 до 200 євро був скасований Адміністративним судом Лаціо в травні, але вже в середині вересня Державна Рада його відновила як запобіжний захід, перенісши остаточне чи слід підтвердити попереднє рішення на 13 жовтня. Квестури, тим часом, почали вимагати сплату податку. Ситуація стала хаотичною, як для самих іммігрантів, так і для тих, хто допомагає їм подавати заявки.

“Тим, хто повинен подавати заявку на продовження посвідки на проживання, ми рекомендуємо почекати, принаймні, до наступного тижня, коли Державна рада прийме чергове рішення” – розповів сайту  Stranieriinitalia.it Піно Джулія, відповідальний у питаннях імміграції патронату Acli.

«Ми налаштовані скептично: ймовірно, податок залишиться, проте є надія, що його розмір дещо знизиться. Однозначно, вимагати майже 100 євро за “пермессо”, тривалість дії якого складає один рік, не справедливо. Якщо Державна рада не знизить ціни, необхідно переглянути терміни дії дозволу на проживання, продовживши його до двох або чотирьох років, як це було до декрету Боссі-Фіні”. – вважає Джулія.

Читайте новину італійською: Tassa sul permesso di soggiorno, è caos prima della nuova sentenza

___________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

В Помпеї пройде міжнародний український фестиваль “Помпеї Музик Фест”

В Перуджі італієць три роки лякає перехожих, викладаючи відео інтернет