in

Шахрайство викрито. Іноземці, що давно не проживали в Італії, продовжували отримувати соціальну допомогу INPS

Більш ніж 325 іноземців, що не мають постійного місця проживання в Італії, продовжували отримувати соціальну допомогу – близько 450 євро на місяць, – які держава платить резидентам країни, що знаходяться в скрутному фінансовому становищі.

Фінансова поліція розкрила велику аферу, яка коштувала фонду INPS понад 4,5 млн євро: 325 іноземців-нерезидентів Італії регулярно отримували соціальну допомогу, які держава платить людям у віці після 65 років, які перебувають у складній економічній ситуації.

Шахрайство було виявлено після операції, координованої спеціальною групою поліції з відстеження державних витрат, співробітники якої розслідували підозрілі випадку в більш 75 провінціях Італії.

Таким чином, агенти поліції виявили 325 осіб, які отримували допомогу, не зважаючи на те, що вони давно повернулися в країну свого походження, в той час, як за законом соціальну допомогу можуть отримувати тільки громадяни або постійні резиденти Італії. Крім того, якщо іноземець відсутній на території країни більше 30 днів без оповіщення органів INPS, то виплати допомоги тимчасово припиняються.

Найбільше порушників було виявлено в Ломбардії, за нею слідують регіони Лаціо, Кампанія, Тоскана, Емілія-Романія і Лігурія. Зокрема, в Ломбардії втрати держави склали EUR 677 247. Тепер 325 хитрунів відповідатимуть перед італійським судом за статтею шахрайство і розкрадання державних коштів.

____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чи можна набути італійське громадянство після примирення із чоловіком після розлучення?

Чи можливо повернути сплачені контрибути?