in

Як отримати дитячу допомогу в Італії (Bonus bebè)

Bonus Bebè – соціальна допомога, що виплачується в Італії батькам, в сім’ях яких народилася або була усиновлена дитина. Ось механізм подачі заявки на отримання “Bonus bebè”

 

Ця допомога виплачується у розмірі 80 євро в місяць, до часу, як дитині виповниться 3 роки. Умовою його отримання є сімейний прибуток, що не перевищує 25000 євро в рік.

Тим сім’ям, які мають річний дохід, що не перевищує 7000 євро, виплачують 160 євро в місяць.

Отримувати допомогу мають право ті сім’ї, в яких була / буде народжена або усиновлена дитина.

Бонус на дитину виплачується рідним або прийомним батькам, італійського чи іноземного походження, якщо останні мають постійний дозвіл на проживання в Італії або статус біженця, і за умови, що вони постійно проживають в Італії.

Заявку на отримання допомоги необхідно подавати в Національний інститут соціального захисту INPS протягом 90 днів з дня народження дитини, або її усиновлення. Це можна зробити самостійно або звернутися за допомогою в патронат чи профільну організацію.

Для відправки запиту через веб-сайт INPS слід попередньо зареєструватись на портал і отримати PIN-код.

Заяву можна подати, звернувшись в контактний центр INPS за телефонами: 803.164 зі стаціонарних або 06 164.164 з мобільних.

Після того, як INPS перевірить реквізити (дату народження дитини, дохід сім’ї відповідно до ISEE, наявність постійного місця проживання) і прийме запит, він виплачуватиме допомогу, починаючи з дати народження дитини або прийняття його в сім’ю, аж до досягнення трирічного віку або до настання третього року після її усиновлення.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook. 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Дев’ять фраз, які ніколи не вживають розумні люди

Культ людської дурості: як населення ведуть до отупіння