in

6 найважливіших фактів про Великдень в Італії

Великдень — це найграндіознішe весняне свято в Італії. Пасха знаменна тим, що є вершиною католицького літургійного року.

 

1. Раніше в Італії була поширена традиція рознесення по домівках вогню. Вогонь повинен бути обов’язково підпаленим в церкві, і розносився за допомогою факела.

2.  Крім традиційних по всій Європі молитов, в Італії існує традиція влаштовувати вистави театралізованого характеру. Ці постановки присвячені життя Христа, його страждань, смерті і воскресінню – Хресна дорога (Via Crucis). Кожному регіону Італії притаманні власні традиції святкування Великодня.

Як святкують Великодень українці в Римі читайте тут.  

3. Католицька Пасха відзначається в Італії з особливою пишнотою. Італійці до глибини серця завжди були побожними та релігійними людьми, і намагаються віддати цього свята всю душу. Наближення цього священного свята надихає всіх італійок на генеральне прибирання житла. А головним пасхальним гостинцем є шоколадні яйця. Найчастіше яйця даруються дітям. Найпопулярніші види шоколадних яєць — це яйця з сюрпризами всередині.

Про традиції святкування Великодня в Україні читайте тут.

4. найбільш поширений італійський пасхальний пиріг носить назву Коломба, – випічна із дріжджового тіста у формі голубки. А в деяких регіонах печуть Паскуаліно. Вперше рецепт «Паскуаліно» був озвучений ще в XVI столітті. Це листковий пиріг. За кількістю шарів раніше судили про добробут родини. В ідеалі в цьому пирозі має бути 33 шару, за віком Христа.

5. Пасха в Італії знаменна розкішними столами: готують традиційні, національні страви, запікають ягняти, лазанью і величезна кількість інших страв.

6. Туристам дуже щастить, коли вони встигають подивитися на хресний хід в Римі. Це дуже урочиста костюмована процесія за участі Папи Римського. Вона тягнеться від Колізею до Палантину, і наповнена театралізованими постановками. Під час перегляду цього чудового видовища, не варто забувати, що для самих італійців це подання має глибоко релігійний, а не розважальний характер. Потрібно поважати традиції різних народів, особливо — релігійні.

Більше про Великдень в Італії читайте ТУТ

___________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що робити українцям у зв’язку з терактами у Брюсселі? МЗС дало рекомендації

Звинувачувальний вирок Надії Савченко – 22 роки позбавлення волі