in

8 причин щоб залишитися жити в Італії назавжди

 

 

 La Dolce Vita 

Risultati immagini per dolce vita

Це термін, який часто використовується для опису італійського способу життя. Сильні сімейні цінності італійського народу і просте життя – це дві причини, через які люди хочуть жити, як італійці.

 

Клімат і погода

Risultati immagini per clima italiano

В Італії дивовижний клімат, і людям яким подобатися проводити час на відкритому повітрі, тягнуться до цій сонячній країні. В Італії дуже контрастні пори року, тому люди з будь-якої точки планети буде раді клімату Італії, і знайдуть у ній щось близьке собі.

 

Продукти харчування та вино

Risultati immagini per cibo italiano

Італія відома своїми продуктами, чудовою кухнею і високоякісним вином. Так, італійське вино можна купити в будь-якій точці планети і приготувати багато страв в домашніх умовах, але це ніколи не зрівняється зі смаком їжі та випивкою справжніх італійських вин і продуктів харчування перебуваючи тут в Італії.

 

Географічне розмаїття

Risultati immagini per turismo italiano

Хоча багато країн мають дуже схожі ландшафти, Італія по всьому “чоботі” географічно різноманітна. Є приголомшливі берегові лінії, великі простори рівнин, захоплюючі гірські хребти і історичні міські сцени.

 

Упередження про Італію

Risultati immagini per carovita

Люди часто помилково вважають, що Італія дорога країна, щоб жити, але це не так. Як оренда, так і покупка нерухомості відносно дешеві, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Вартість життя також низька, особливо якщо ви дотримуєтеся простого італійського способу життя.

 

Ворота в Європу

Risultati immagini per turismo italiano

Італія ідеально географічно розташована для поїздки в інші європейські країни. Кораблі, авто і літаки – це три способи потрапити в інші країни Європи.

 

Відчуття спільноти

Risultati immagini per amici italiani

Люди часто жадають жити у спільноті із реальним почуттям приятельства та дружби. Незалежно від того, де ви будете жити, в Італії ви знайдете сильне почуття спільноти.

 Культура в Італії

Risultati immagini per cultura italiana

Італія – країна, яка занурена в історію і багата на культуру. Італійські історичні структури, церкви, базиліки, монастирі, музеї, руїни і галереї вас зачарують.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Україні виступить Ерос Рамазотті

Новий електронний внутрішній паспорт в Італії