in

Італійський П’ємонт: сховище трюфеля, шоколаду та вина

Італійський курорт приготував для вас безліч кулінарних скарбів

Італія багата різними чудовими курортами, які здатні здивувати навіть найвибагливішого гурмана. Один з таких – П’ємонт. Він розташований між Швейцарією, Францією та італійської Паданською рівниною. Він поєднав у собі кращі кулінарні традиції цих місць. А чудові гірські пейзажі яскраво доповнюють багатий гастрономічний світ, пише Знай.

Італійський П'ємонт: сховище трюфеля, шоколаду та вина

Родзинкою, візитною карткою, символом П’ємонту є білий трюфель. Цей неймовірної цінний і рідкісний гриб – один з найбільш дорогих продуктів у світі. Його вартість становить близько 300 євро за 100 грам. Білі трюфелі відрізняються від чорних тим, що їх неможливо розводити. На пошуки цього скарбу фахівці відправляються разом з навченими собаками.

До речі, одна з найпопулярніших розваг серед туристів – полювання за трюфелями. Перед тим як спробувати цей вишуканий продукт, необхідно побачити, як його видобувають. Звичайно ж, на пошуки може піти цілий день, а видобуток виявиться досить бідним, але це того варте. Трюфель додають у страви в якості приправи, тому невеликої кількості цілком достатньо.

Друге скарб П’ємонту – шоколад. Саме тут сім’я Ферреро створила свої бренди Нутелла і Кіндер, які стали відомими в усьому світі. Ви обов’язково повинні спробувати Бічерін – аристократичний напій, який готують з вершків, шоколаду та кави, від якого італійці в захваті. До речі, варто спробувати і місцеві горіхи, які присутні в ласощах Ферреро.

Ще одна гордість П’ємонту – вина. Вони народжуються в красивій області під назвою Ланге. Тут можна побачити, як чарівні пагорби виноградників зеленіють на тлі величних Альп. До речі, в цьому місці набагато менше туристів, ніж, наприклад, у популярній Тоскані. Але пейзажі тут нічим не гірше, та й ціни в рази нижче.

Королем винного туризму є легендарне бароло. Його виробляють між середньовічними замками Серралунга д’Альба і Бароло.

Друге вино – барбареско, яке було назване в честь варварів, які колись нападали на землі Ланге. Якщо говорити про ігристі вина, варто відзначити, що асті теж виготовляється в П’ємонті, а саме – в околицях містечка Асті.

Звичайно ж, до вина ідеально підходить сир. Тут його називають білим золотом. В П’ємонті стільки видів сирів, що можна зійти з розуму! Найвідоміші – кастельманьо і тома, а також ніжна козяча робьола, яку виготовляють у Ланге. В П’ємонті також можна насолодитися відомими у всьому світі грано падано і горгонзолою.

Як ви бачите, П’ємонт не тільки здатний вас здивувати, від нього ще й може запаморочитися голова! Звичайно ж, в хорошому сенсі цього слова.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія страждає від потужного буревію

В Італії висохло знамените Блакитне озеро (фото)