in

Карнавал у Віареджо: творчість та політична сатира

Карнавалу в італійському В‘яреджо вже майже півтори сотні років, це чудове свято, що вшановує стару європейську традицію.

Risultati immagini per CARNEVALE VIAREGGIO

Щороку близько 600 тисяч гостей збираються взяти участь у магічному дійстві великих парадів.

Звичайно, цього року не могло обійтися без карикатури на Дональда Трампа, нового президента США. Величезні скульптури з пап‘є маше часто стають інструментом сатири, цей рік – не виняток.

На платформі, присвяченій Трампу його волосся – це велика хвиля, яку Статуя свободи зловила на дошці для серфінгу, поки ковбой стріляє у мексиканців та мусульман. Все це називається “Великий вибух”. Ця інсталяція – робота Стефано Чінкуіні. Він працює для фестивалю ще з молодих років.

Risultati immagini per CARNEVALE VIAREGGIO 2017 TRUMP

“Ідея бере початок з чуба Дональда Трампа, особливо його форми, яка нагадала нам хвилю, хвилю нової американської політики. Звідси ми пішли до значно важливішої та серйознішої теми – використання зброї,” – говорить Чінкуіні.

Щороку майстри представляють проекти платформ на розсуд Фундації карнавалу, яка обирає учасників на наступний рік. Коли відбір закінчений, у його переможців є близько півроку аби збудувати карнавальний човен, висотою до 30 метрів. Алессандро Аванзіні своєю роботою хоче звернути увагу і політиків, і пересічних громадян до міграційної кризи:

“Мій карнавальний човен називається “Кордони”, він говорить про дуже актуальну тему – міграцію людей через бідність, війну та чимало інших речей. Я вибрав цю тему, що я працюю в інформаційному відділі карнавалу, я маю розумітися на темах, які цікавлять аудиторію. Я думаю, що ця тема дуже актуальна для багатьох людей.”

Risultati immagini per CARNEVALE VIAREGGIO 2017
Сьогодні політична сатира стала однією з основ Карнавалу у Віареджо, але так було не завжди. Цю традицію запровадили у 60-ті, раніше основними темами була природа, регіон, море тощо.

Всі карнавальні платформи, окрім тієї, яку обирають найкращою, знищують через кілька місяців. Їхні складові здають в переробку.

У лютому карнавальна хода відбувається приблизно раз на тиждень і фінальний парад запланований на 5 березня.

___________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Політ Янгола” – найяскравіша подія Венеціанського карнавалу

Реставрований “Золотий палац” Нерона – у віртуальних окулярах