in

Найкращий італійський шоколад: 4 фірми, визнані в усьому світі

Італійське мистецтво, історія, виноробство і кулінарія – є безліч причин любити Італію. Одна з найсмачніших – місцевий шоколад!

Варити шоколад і страви з них італійці люблять і вміють. Франція, Люксембург, Великобританія, Німеччина і Іспанія – ці країни є основними імпортерами італійських солодощів. Щорічно вони купують до 45% всієї продукції, що експортується. Недарма ж Турин залишається шоколадної столицею Європи! Італійські виробники шоколаду завойовують серця шанувальників у різних країнах і на всіх континентах: далекі Китай, Індія і навіть Австралія з кожним роком купують все більше італійських солодощів. Найпопулярніші марки: Модіка, Перуджино, Ферреро і Амадей.

Cioccolato modicano

Risultati immagini per Cioccolato modicano

Шоколадні боби – солодощі ацтеків – на європейському континенті поширили іспанці, але тільки невелике сицилійське містечко Модіка повністю перейняло рецептуру стародавнього народу. Цей оригінальний ацтекській рецепт досі є основою шоколадної продукції Modica! Якщо сучасні технології включають нагрівання шоколаду при високих температурах для створення ідеально гладкій поверхні, то модіканскій шоколад навпаки готують при температурі, при якій  цукор не плавиться. Тому шоколад Модіка має особливу зернисту структуру. Вишуканий смак цих солодощів надає його абсолютна натуральність: ніяких добавок, емульгаторів або лецитину! Навіть збір какао-бобів і упаковка цукерок досі виробляється вручну.

Ferrero

Risultati immagini per Ferrero Rocher

Відомий на весь світ якісний італійський шоколад виробляється в П’ємонті. Марка була заснована в 1942 році італійцем П’єтро Ферреро і спочатку випускала шоколадну пасту для сніданку. Але найбільшим попитом користуються цукерки Ferrero Rocher, вони стали символом багатства і задоволення. Кожна цукерка складається з хрусткого шоколаду, посипаного лісовими горіхами, і горіховою начинкою. Варто відзначити, що горіхи – це улюблена начинка для шоколаду у італійців!

Cioccolato Perugina

Risultati immagini per Baci Perugina

В Перуджі проводиться всесвітньо відомий шоколад Перуджина і проводиться найважливіша шоколадна виставка в Італії – Eurochocolate. Найвідоміший продукт цієї марки цукерки Baci Perugina – якісний шоколад з цільними лісовими горіхами. Вони вважаються символом закоханих, адже на етикетці зображений поцілунок молодої пари, а всередині кожної упаковки заховані цитати про любов – «підказки» для романтичного побачення.

Amedei Tuscany

Risultati immagini per Amedei Tuscany

Не тільки старі традиції, але і нові імена завойовують визнання. Виробник італійського шоколаду – Amedei Tuscany – був заснований в Тоскані в 1990 році, але його якість вже оцінили по заслугах. У 2008 році Академія шоколаду в Лондоні відзнала чорний шоколад Toscano Black 63% цієї фірми найкращим серед світових виробників!

Aмадей виробляє різноманітні солодощі: шоколадні плитки, пасту, трюфеля і батончики, а також найдорожчий шоколад у світі – Amedei Porcelana.

______________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія призупиняє дію Шенгену

Суд Італії засудив українця до 20 років в’язниці за подвійне вбивство