in

В Італії висохло знамените Блакитне озеро (фото)

Озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках.

 

В італійських Альпах через температурні рекорди цього літа зникло знамените Блакитне озеро.

На це звернув увагу італійський фотограф Марко Пуглєзе, який приїхав в гори, щоб пофотографувати осінні дерева, що відзеркалюються в озері, повідомляє Greenme.

 

“Якщо хтось цього ще не робив, то, може, час задуматися про те, щоб не витрачати воду. Вчора мені стало погано, коли я побачив стан Блакитного озера. Ще минулого тижня я помітив нестачу води в Валь ді Мелло (заповідник в Італії – УНІАН), і тут я отримав підтвердження”, – написав у себе в Facebook фотограф, прикріпивши порівняння фотографій озера минулого і цього року.

Видання повідомляє, що озеро зникає не вперше, подібна ситуація відбувалася в 2005-2006 роках. Тоді Італійський фонд захисту навколишнього середовища включив водойму у список “місць серця”, щоб організувати дослідження озера для його порятунку. У 2007 році після штучного наповнення озеро стало природним чином заповнюватися і з тих пір не потребувало втручання людини.

Як повідомляв УНІАН, Гавайські острови після потужного урагану “Валака” зазнали втрат – на супутникових знімках вчені з подивом виявили зникнення одного з островів архіпелагу.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський П’ємонт: сховище трюфеля, шоколаду та вина

Італійський кінофестиваль показав антиукраїнський фільм про війну на Донбасі