in

Тимошенко увійшла в топ-10 найкрасивіших політиків світу

   Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко потрапила в топ-54 найкрасивіших жінок-політиків у світі, що склало британське видання Daily Mail. Тимошенко зайняла в цьому рейтингу 8-е місце.

Як повідомляє видання, найкрасивішою політичною діячкою визнано 30-річна конгрес-вумен із Перу Лучіано Леон – блондинка з білосніжною посмішкою.

На другому місці виявилася її співвітчизниця, 47-річна Мерседес Араоз – міністр зовнішньої економіки і туризму Перу. Третє місце посіла 32-річна Сара Латіфе Руїз Чавес з Мексики.

Четвертою стала міністр рівних можливостей Італії, 32-річна італійка Мара Карфанья, або, як її називають у народі, Прекрасна Мара, яка в 1997 році офіційно зайняла 6-е місце на конкурсі краси Міс Італія.

На п’ятій позиції – 27-річна Юрі Фудзікава, відома в Японії як своєю гламурністю, так і своєю політичною успішністю.

Депутат Держдуми РФ і олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Аліна Кабаєва опинилася на 12-му місці.

Сара Пейлін, яка виступала в ролі кандидата на пост віце-президента США в кінці 2008 року, зайняла 24-е місце.

На 34-му місці опинилася нинішня держсекретар США 61-річна Гілларі Клінтон. За нею слідує колишня кандидат у президенти Франції 55-річна Сеголен Руаяль (36-е місце).

У рейтингу британського видання не виявилося жодної британки. В цілому, лідерами рейтингу за кількістю кандидаток є США, Іспанія, Мексика і Ізраїль, що висунули в рейтинг по чотири красуні-політика.

http://ru.delfi.lt/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо на курс сучасного танцю в Падові

Запрошуємо на українське Різдво в Казерті