in

Десять простих дівчат, які вийшли заміж за осіб королівської крові

Брати в дружини дівчат звичайного походження за останні роки стало потужним трендом серед принців та королів, якому тихо радіють представниці середнього класу в усьому світі.

 

Сьогодні у кожної є гіпотетичний шанс на принца, білого коня, карету і півцарства. З нагоди нещодавнього одруження шведського принца Карла Філіпа і колишньої моделі Софії Хелльквіст Lenta вирішила згадати і про інших щасливиць.

Весілля шведського принца Карла Філіпа

Весілля відбулось 13 червня 2015. Молодій королівській дружині 30 років, і в ній немає ні краплі блакитної крові. Хелльквіст виросла в сім’ї середнього достатку в маленькому шведському містечку Ельвдален. У 2005 році виїхала до Нью-Йорка, де вивчала бухгалтерський облік і підробляла вчителем йоги і офіціанткою.

Британський принц Вільям і його обраниця Кейт Міддлтон

Їхнє одруження 29 квітня 2011 року назвали весіллям десятиліття: вперше в британській королівській сім’ї з’явилася проста дівчина з абсолютно неаристократичної (хоча і вельми забезпеченої) сім’ї. Обом було тоді по 29 років. У 1987 році Міддлтон заснували компанію посилкової торгівлі Party Pieces, яка успішно розвивалася на британському ринку і зробила їх мільйонерами. Але від цього її кров не стала блакитною, і тому факт, що старша дочка поріднилася з Віндзорами, навіть тепер, коли у Кейт і Вільяма підростають син і дочка, не перестає дивувати.

Король Бутану Джігме Кхесар Намгьял Вангчук та його дружина

Король Бутану Джігме Кхесар Намгьял Вангчук, який вважається наймолодшим монархом у світі, вибрав в супутниці життя дівчину з родини незнатного походження (її батько – пілот літака). Дружиною короля стала студентка Джетсун Пема. Церемонія одруження 31-річного короля та його 21-річної коханої відбулася в буддистському храмі і пройшла за стародавнім звичаєм: Джігме Кхесар Намгьял Вангчук надів корону на свою наречену, оголосивши її таким чином своєю дружиною і королевою Бутану.

Князь Монако Альбер II і Шарлен Віттсток

Відбутися весіллю не завадив навіть скандал, що спалахнув незадовго до торжества: по Монако поповзли чутки, що Шарлен нібито передумала виходити заміж. Але чутки залишилися чутками, і 1 липня 2011 року шлюб був зареєстрований, а на наступний день пара вирушила до церкви на вінчання. 10 грудня 2014-го княгиня Шарлен народила близнюків: хлопчика і дівчинку.

Бельгійський принц Амедео та його дружина

29-річний бельгійський принц Амедео одружився з італійською журналісткою Елізабеттою Марією Росбох фон Волькенштайн в 2014 році. Весілля зіграли 5 липня в Римі на батьківщині нареченої, представниці однієї з найбагатших і найвпливовіших сімей країни. До цього бельгієць та італійка зустрічалися сім років. 26-річна Елізабетта – колумністка газети Bloomberg News, а також єдина дочка італійського дворянина Етторе Росбоха фон Волькенштайн і графині Лілії де Смеккіа. І батько, і мати дівчини працюють в кіноіндустрії кінопродюсерами.

Принц Нідерландів Віллем-Олександр та його дружина

Окільцювала його подруга Максима Соррегьета. Принцу тоді було 34 роки. Його дружині, що отримала після одруження статус принцеси, було 30 років. Максима родом з Аргентини, за освітою – економіст. На урочистостях в Амстердамі не були присутні батьки нареченої – вони дивилися церемонію по телебаченню у себе вдома в Аргентині.

Принц Феліпе (нині король Іспанії) та його дружина

У 2004 році 38-річний принц Феліпе обвінчався з 31-річною тележурналісткою Летісією Ортіс. Новоявлена принцеса стала першою в історії претенденткою на королівський трон країни, що не належить до осіб блакитної крові. До цього Летісия вже була заміжня. Але оскільки перший шлюб був цивільним, Католицька церква Іспанії не заперечувала проти королівського одруження.

Принц Данії Фредерік і його дружина

Принц Данії Фредерік і австралійська вчителька Мері Елізабет Доналдсон одружилися в 2004 році. Їй було 32, йому – 35. Принц Фредерік зустрівся зі своєю обраницею в 2000 році на Олімпійських іграх в Сіднеї. Тоді, за словами самої Мері Доналдсон, вона не знала, що познайомилася з данським принцом. Крон-принцеса Данії народилася на острові Тасманія в сім’ї професора математики. Щоб вийти заміж за члена данської королівської сім’ї, їй довелося відмовитися від австралійського і британського громадянства, прийняти лютеранство і вивчити данську мову. Вона перша австралійка, яка увійшла до правлячої королівської родини Старого Світу.

Принц Брунея та його дружина

Коли в 2004 році принц Брунея одружився на 17-річній Сарі Салех, в Азії це назвали весіллям століття. Аль-Мухтаді Білла Болкіаху тоді було 30 років. Після одруження молодята прокотилися по столиці на золотому “Роллс-Ройс”, а слідом за ними на 100 лімузинах їхали гості. Весілля, за брунейськими мірками, пройшло скромно: батько-султан, не цілком задоволений вибором сина, пошкодував грошей на пишне торжество.

Анрі принц Луї і його дружина

Третій син великого герцога Люксембурзького Анрі принц Луї в 2006 році одружився на Тессі Антоні, відмовившись від своїх прав на престол. Обом тоді було по 20 років. Батьки принца рішення сина повністю схвалили. Луї і Тессі першими з усіх дітей подарували королівської подружжю онука.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італієць подав на дружину в суд за відсутність кулінарних здібностей

Таємниці Клаудії Кардінале