in

Куди поїхати у відпустку? П’ять ідей, щоб запам’ятати це літо на усе життя

Перед сезоном літнього відпочинку кожен обирає на свій смак: країну, компанію, готель. Планується все до дрібниць.

 

 

У світі набирають популярності нові течії нестндартного туризму, на які люди охоче змінюють звичайний пакет послуг від туристичної агенції.

 

До переліку найцікавішого відпочинку увійшли:

 

1.Екологічний туризм.

 

Прихильники такого туризму духовно збагачуються від спілкування з природою наодинці. Основна мета – споглядати з безпечної відстані і не нашкодити. Існує навіть міжнародне співтовариство екологічних туристів, які хочуть під час відпочинку приносити користь навколишньому середовищу.

 

 

Втім, еко-туризм може бути вельми екстремальним. Тому треба зважуватись на нього в разі гарної фізичної витримки.

 

 

 

2. Індустріальний туризм або urban exploration

 

Це вид туризму, який засновано на міських дослідженнях. Індустріальні туристи вивчають метро і підземні комунікації, руфери, які гуляють по дахах, і сталкери, які проникають на занедбані об’єкти, причому не тільки промислові.

 

 

 

3. Бекпекер-туризм

 

Бекпекінга передбачає максимально економну подорож. Впізнати бекпекерів можна по рюкзаку за спиною (іноді на грудях) і путівнику Lonely Planet в руках. Бекпекери їздять автостопом або на громадському транспорті, ночують в хостелах. У розвинених країнах для такого туризму відведено спеціальний час – gap year.

 

 

 

4. Космічний туризм

 

Подорожі в космос – найдорожче задоволення .Наразі держмонополії на космос в минулому, приватні компанії будують свої космодроми і космольоти, а деякі вже продають квитки на майбутні суборбітальні польоти.

 

 

 

5. Сільський туризм

 

Замість будильника – півні, замість кавомашини в офісі – корова, яку потрібно доїти, а замість гумових овочів з супермаркету – свіжі продукти прямо з грядки. Деякі компанії фокусуються на окремих регіонах, інші організовують пригоди на будь-який смак у всіх куточках світу. Наприклад, слоган індійської компанії Agri Tourism говорить: “Щоб змінитися, потрібно повернутися до коріння”, повідомляє ubr.ua.

 

 

Читайте також:

http://znaj.ua/news/reforms/46863/ak-zapamyatati-vidpustku-na-vse-zhittya.html

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Чому не потрібно боятись змін

Права споживачів в Італії. Як захиститись від недобросовісних продавців?