in

Оберіть малюнок і дізнайтесь, що ви за особистість: психологічний тест

Пропонуємо вам пройти тест і зрозуміти, в чому ваша унікальність.

Погляньте на зображення й оберіть одну із запропонованих картинок, яка викликала у вас найбільше емоцій.

Якщо ви обрали картинку під номером:

#1 Ви — довірливі й вразливі. Імовірно, у вас чимало друзів та хороших знайомих. Ви з тих сміливців, хто вміє ризикувати і впускати у своє життя людей. Ви чутливі і надзвичайно добрі, завжди поспішаєте на допомогу іншим, навіть якщо потрібно пожертвувати своїми планами.

#2 Ви — педант. Намагаєтеся зважувати свої рішення та вчинки. Прагнете зробити все якнайкраще й правильно. Ваше оточення про вас хорошої думки, оскільки для вас важлива репутація й ви про неї дбаєте. Ви намагаєтеся не показувати свої хвилювання та емоції, керуєтесь розумом.

#3 Ви — оптиміст. Шукаєте світло в інших людях і намагаєтеся зберегти своє внутрішнє. Ймовірно, вам довелось чимало пережити, тому ціну всього ви знаєте не з чуток. У вас є чимало сил та внутрішнього ресурсу для реалізації своїх планів. Не втрачайте внутрішню іскру, саме вона дає вам силу рухатися вперед.

#4 Ви — інтелектуал. Ви з тих людей, які все обмірковують. Ви можете здатися «дивакуватим» або філософом, який поринає у свої думки та самокопання. Вас цікавить «наповнення», а не «обгортка». У вас нестандартне мислення та бачення цього світу, не втратьте цього серед сірої буденності.

Читайте також:  МІЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ЧОЛОВІК ХОТІВ МЕНЕ …ЗАСТРЕЛИТИ

#5 Ви — потаємні й закриті. Ви можете знаходити сенс в тих речах, які ніхто не бачить. Перш ніж відчинити двері у своє життя, будете спостерігати та зважувати всі «за» і «проти». Людям інколи буває складно вас зрозуміти. Ви не з тих, хто кидає слова на вітер, кожне рішення та вчинок зважуєте, а потім аналізуєте.

#6 Ви — реалісти. Ви сприймаєте цей світ таким, як він є. Проникливі та емпатичні, можете значно глибше розуміти людей, ніж інші. З пам’яттю та спостережливістю у вас все чудово, а тому людям не слід розраховувати, що ви забудете біль, який вони вам завдали.

#7 Ви — ексцентричні та неординарні. Вас рідко цікавить чиясь думка, тому ви наполегливо і не озираючись йдете до своєї мети. Комунікабельні та щирі. Ви з легкістю руйнуєте рамки та правила, оскільки мислите оригінально. Можна сказати, що вам все до снаги.

#8 Ви — творчі. Чудово розумієте цей світ і можете з легкістю його змінити на краще. Інколи люди до вас так і «тягнуться», оскільки відчувають вашу світлу енергетику. Ви завжди можете вислухати та порадити близьким найкращий вихід із ситуації.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Невигадані історії. Чи винні українки в своїй тяжкій долі

Психологічні прийоми, які використовують маніпулятори. Прочитай, щоб не піддаватися на них