in

Ось як кинути курити раз і назавжди

Ось про що свідчить дослідження, опубліковане в журналі Annals of Internal Medicine.

 

У курців, що бажають позбутися цієї звички, більше шансів на успіх, якщо вони вирішать кинути курити раптово, свідчить дослідження, опубліковане в журналі Annals of Internal Medicine, повідомляє БіБіСі.

У ньому брали участь близько 700 волонтерів, яких за випадковою вибіркою поділили на дві групи: перша з них кидала курити поступово, зменшуючи кількість викурених сигарет чи дозування нікотину; друга позбувалася звички різко – у один раз припинивши куріння сигарет.

Результати дослідження показали, що у другій групі частка тих, хто успішно позбувся нікотинової залежності, була на 25% вищою, ніж у першій групі.

Так через шість місяців після експерименту лише 15,5% тих, хто кидав курити поступово, не повернулися до шкідливої звички. Серед тих, хто кинув курити різко, цей відсоток склав 22%.

“Різниця у спробах кинути курити, як видається, виникає, тому що люди докладають зусиль, щоб скоротити кількість викурених сигарет. Це створює можливість для них відтягувати час, коли їм доведеться кинути курити взагалі”, – пояснює один із керівників дослідження доктор Нікола Ліндсон-Говлі із Оксфордського університету.

При цьому більшість людей, що брали участь у дослідженні, схилялися до ідеї кинути курити поступово, а не різко обірвати цю звичку.

Хоч, як зазначає пані Ліндсон-Говлі, краще вже намагатися кидати поступово, аніж не докладати жодних зусиль до свого бажання кинути курити.

Усім волонтерам, що брали участь у її дослідженні, також надавали психологічну підтримку і доступ до нікотинових пластирів та інших нікотинозамінювачів.

__________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Президентський рейтинг: Тимошенко обігнала Порошенка

Дивний італійський напій, який викликає галюцинації