in

Парадоксальні речі, які італійці очікують від своїх жінок

Пропонуємо вам невеличку добірку досить розповсюджених, але майже недосяжних у реальному житті, очікувань чоловіків від жінок.

 

Не новина, що чоловіки і жінки дуже різні, особливо у сфері романтичних стосунків. Наприклад, вимоги чоловіка до його потенційної коханої жінки можуть бути занадто жорсткими, і іноді просто смішними, тому що їх неможливо виконати. Звісно ж, деякі жінки все ж таки спроможні відповідати всім побажанням вимогливих чоловіків, але це вимагає величезних зусиль, і є скоріше виключенням з правил.

Тож ми пропонуємо вам невеличку добірку досить розповсюджених, але майже недосяжних у реальному житті, очікувань чоловіків від жінок.
Не бути “салатною” дівчиною, але мати спокусливе тіло

8 нереальних речей, які чоловіки очікують від жінок 1/1
Численні реклами, на яких стрункі дівчата із задоволенням їдять гамбургери створюють ілюзію, що гарна фігура сумісна із неконтрольованим поїданням їжі у фаст-фудах. Насправді, це трапляється дуже рідко. Скоріше за все, багато жінок чули подібну фразу: “Як добре, що ти замовила “нормальну” їжу, а не один салат”. На жаль, більшість жінок не може їсти те, що їдять чоловіки, і залишатися стрункими.

Бути природньою і мати звабливий вигляд

8 нереальних речей, які чоловіки очікують від жінок 1/1
Образ жінки, яка щойно прокинулася, не відповідає тому привабливому і спокусливому вигляду, на який очікує більшість чоловіків. Навіть гарний природній вигляд потребує від жінки деяких зусиль.

Бути стриманою та ненав’язливою і при цьому проявляти свою зацікавленість

8 нереальних речей, які чоловіки очікують від жінок 1/1
Більшість чоловіків дуже дратує, коли дівчина пише багато смс, а потім вони жаліються, що вона приділяє їм занадто мало уваги. Можливо, чоловіки просто забагато вимагають?

Бути веселою та почуватися вільно у компанії чоловіків і при цьому не мати жодного друга хлопця

Чоловікам варто змиритися із тим, що вони будуть не єдиними чоловіками у вашому житті. Це просто неможливо не спілкуватися із представниками протилежної статі. І до речі, таке ставлення несправедливе по відношенню до жінок.

Проявляти турботу, але не нав’язуватись

Чоловіки очікують від жінок турботи, уваги і щирої зацікавленості у їхньому житті. Але не дай Боже трохи перестаратися, і жінка одразу стає надокучливою причепою.

Бути незалежною і при цьому підтримувати чоловічу мужність

8 нереальних речей, які чоловіки очікують від жінок 1/1
Незалежні жінки незалежні у всьому. Тож чоловіки, які шукають таких жінок, мають бути готовими, що вони звикли робити все самостійно і не будуть плекати їхню мужність. Не можна вимагати від незалежної і самостійної жінки бути тендітною і безпорадною.

Бажати серйозних стосунків, але не прагнути вийти заміж

Більшість чоловіків не проти довготривалих стосунків, але як тільки жінка починає розмову про спільне майбутнє, виявляється, що вони зовсім до цього не готові. На жаль, для багатьох чоловіків серйозні стосунки прийнятні, аж доки вони не стають занадто серйозними.

Не витрачати на себе багато часу і мати неперевершений вигляд

8 нереальних речей, які чоловіки очікують від жінок 1/1
Для того щоб чудово виглядати, треба витратити трохи часу. Якби всім жінкам не потрібно було б докладати зусиль, щоб мати сяючий і яскравий вигляд, це було б добре для всіх. Але, на жаль, це не так. Тож чоловікам треба зрозуміти, що поспіхом дуже важко досягти гарного результату.

_______________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Тип жіночої фігури: груша. Схуднення, вправи та здоровий спосіб життя

Подвійне громадянство: що підказує Україні європейський досвід