in

Тип жіночої фігури: груша. Схуднення, вправи та здоровий спосіб життя

Жінки з фігурою типу «груші» підтвердять, що тіло не завжди виглядає так, як би хотілось, а дієти часто не приносять ефекту. А все тому, що вашому тілу необхідна спеціальна дієта та правильно підібране фізичне навантаження.

Кожному з нас потрібно ставитись до свого тіла з високою увагою, бо воно підказує нам – що саме потрібно, щоб бути здоровим. Варто знати про особливості своєї тілобудови, щоб вчасно подбати про своє здоров’я та попередити хвороби, чи схуднути. Краще це робити у відповідності до особливостей вашого організму.

Якщо у вас тіло форми груші, то ви знаєте, що чоловікам подобаються жінки з вашим типом фігури: пишні та соковиті. Знаєте чому? На підсвідомому рівні чоловіки розуміють, що витончена жіноча фігура з тонкою талією і широкими стегнами ідеально підходить для вагітності та пологів.

Чим вирізняється форма тіла “груша” від інших типів фігури? Тим, що верхня частина тіла і груди у них вужчі за бедра. Якщо перевести це у коефіцієнт, то відношення розміру талії до розміру стегон вийде 0,8 або нижче.

Якщо ви не впевнені чи “груша” ваш тип фігури, то це дуже легко перевірити. Встаньте прямо (не втягуйте живіт): виміряйте розмір талії – на 2,5 см вище пупка. Потім виміряйте розмір стегон – найширшої частини вашого тіла. Тоді поділіть розмір талії на розмір ваших стегон. Якщо результат 0,8 або нижчий – у вас тіло форми груша. Якщо коефіцієнт буде вищим, значить у вас в форма тіла яблуко.

Ви повинні знати, що форма тіла “груша” гарантовано забезпечує вам високий рівень жіночого гормону – естрогену. Саме тому у вас досить низький рівень обміну речовин, і будь-який отриманий надлишок жиру тіло збереже про запас, переважно навколо стегон. На превеликий жаль.
gr2.jpg (26.23 Kb)
Перш ніж говорити про те, що потрібно робити жінкам з типом фігури “груша”, щоб схуднути, розгляньмо, які ризики для здоров’я притаманні саме цій формі тіла.

Є одна хороша новина – для типу груша не притаманні типові ризики для здоров’я. Жінки з цим типом фігури досить здорові. Основні проблеми для вашої жіночної фігури – це:

  • остеопороз
  • целюліт
  • розширені варикозні вени
  • з віком – клімактеричні приливи
  • порушення обміну речовин, яке у більшості випадків спричинене намаганням схуднути і бути більш схожою на модельок (у більшості випадків позбавлених жіночності), худеньких, які зараз “у моді”

gr3.jpg (39.69 Kb)
Для вашого типу фігури «груша» підходить дієта з низьким вмістом жиру. Якщо коротко – ідеальна дієта для форми тіла «груша» це:

  • 45% складних вуглеводів
  • 45% пісних білків
  • 10% здорових жирів
  • дієта має бути багата кальцієм (не забудьте про додаткові вітамінні добавки)

Детальніше про дієту для жінок з типом тілобудови «груша» читайте у статті Дієта правильного харчування для жінок з типом тілобудови “груша”.

Не варто нехтувати вправами, підібраними відповідно для типу вашого тіла. Вам рекомендуються трьохразові щотижневі силові тренування, які допоможуть підняти ваш рівень обміну речовин, зміцнити ваші м’язи, привести тіло “у форму”. Також варто виконувати тричі на тиждень 30 хвилин аеробні вправи середньої інтенсивності. Краще тренуватися зранку, щоб розігнати ваш метаболізм.

Щоб захистити себе від остеопорозу віддавайте перевагу вправам, які дають більше навантаження на ваші кістки. Наприклад: ходьба, скакалка, танці або плавання, їзда на велосипеді або орбітрек. Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійному типу тренування: найбільш корисними для вашого типу тіла будуть йога, пілатес та калланетика.

Варто розподіляти силові і аеробні тренування на різні дні. Хоча, якщо ви будете виконувати їх в один день: аеробіку відразу після силового тренування, – вас неодмінно приємно здивують хороші результати.

Старайтесь менше думати про нав’язаний медіа ідеал краси – дуже худе тіло. Краще подумайте про те, що у вас красиве жіночне тіло з привабливими формами. Також, ваша форма тіла захищає вас від серйозних хвороб. Наостанок пам’ятайте, що схуднення зробить вас всього лиш меншою “грушею”. Але ви ніколи не станете “яблуком”!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Церква в чужині – як ковток повітря», – колишня заробітчанка

Парадоксальні речі, які італійці очікують від своїх жінок