in

ТОП-п’ять найбагатших італійців

Макарони, піца, футбол, Ватикан, гондоли… – це Італія, де працює безліч українців. Але вони лише працюють. Заробляють ж справжні гроші зовсім інші люди. 5 найбагатших італійців зараз у рейтингу.


Лучіано Бенеттон

Одну зірку за свої статки отримує Лучіано Беннетон – 75-річний італієць назбирав у себе в кишенях 2,4 мільярди доларів. У 65 році минулого століття Лучіано разом із сестрою та ще двома братами заснував Benetton Group, яка випускає бренди United Colors of Benetton та Sisley. Протягом останнього року акції Benetton впали на 20% через подорожчання виготовлення одягу та аксесуарів і конкуренцію з боку азіатів. Зараз сім’ї Бенетонів більше грошей приносить велика частка в Atlantia – італійській холдинговій компанії, основна робота якої спрямована на будівництві автострад.

Джорджіо Армані

7 мільярдів “вічнозелених” доларів має Джорджіо Армані. Чи не кожна голлівудська красуня колись та й одягала на червоний килим сукню від італійського дизайнера. Навіть ексцентрична Леді Гага і та довірилась Армані. Що вже говорити про чоловічі костюми. 77-річний Джорджіо обожнює одягати чоловіків. Так, запустив бренд EA7 на честь Андрія Шевченка, коли той грав у Мілані. Одяг – не єдина річ, на якій заробляє шалені гроші Джорджіо. Армані розробив дизайн більшості апартаментів у дубайському Бурдж Халіфа – найвищому хмарочосі на планеті.

Сільвіо Берлусконі

Майже 8 мільярдів доларів тримає на свої рахунках італійський скандаліст №1 – Сільвіо Берлусконі. Тричі прем’єр-міністр Італії не сходить зі шпальт жовтої преси, але це йому зовсім не заважає колотити мільйони. Його корпорація Fininvest працює в багатьох напрямках – страхування життя, кіновиробництво, їй ж належить і футбольний клуб Мілан. Зараз бізнес Берлусконі переживає не найкращі часи – акції медіахолдингу Mediaset впали на 11%.

Леонардо Дель Веккіо

Як стати казково багатим, захищаючи людські очі від сонячного проміння знає Леонардо дель Веккіо – власник Luxottica – найбільшого у світі виробника окулярів. Статки око-магната сягають 11 мільярдів доларів. По усьому світу дель Веккіо побудував більше 6 тисяч своїх магазинів. У 99 році минулого століття за понад 1 мільярд доларів вдалось викупити культовий бренд Ray-Ban, окуляри якої обожнювали носити Джон Кеннеді та Майкл Джексон.

Мікеле Ферреро

А найбагатшою людино Італії є Мікеле Ферреро – 18 мільярдів доларів. Ця людина знає, як зробити усіх дітей щасливими – Ферреро – шоколадний барон. Ще 1972 році його компанія запустила виробництво культового “Кіндер-сюрприз”. Окрім шоколадних яєць, Мікеле може годитися такими творіннями як Nutella, Tic-Tac ну і звичайно ж Ferrero Rocher. По усьому світу на Ферреро працює понад 20 тисяч робітників. Кіндери штампують на 18 заводах, а річні продажі солодощів сягають 9 мільярдів доларів на рік.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ucraina – cuore dell’est Europa

Протест ФЕМЕН у Ватикані 2 (ВІДЕО)