in

Як швидко і ефективно охолодити квартиру в пекельну спеку

 
Скоро екватор літа – саме тоді наступають насправді пекельні дні, коли тільки кондиціонер зможе впоратися з потужною спекою.

З кожним днем сонце пече все шаленіше, повітря – гаряче і ніби позбавлене кисню, – проникає через відкриті вікна і задуха наповнює кожен кут вашої квартири. Що ж залишається робити людям, знемагаючим від спеки? Пробувати на практиці народні методи по охолодженню приміщень, які, незважаючи на свою простоту, насправді виявляються дієвими.

1. У тому, що в квартирі жарко, винні прямі сонячні промені, які проникають в приміщення з вікон. До всього іншого фасади будівель також прогріваються на сонці, що робить температуру в квартирах ще вище. Так що якщо ви весь день на роботі і не хочете повертатися ввечері в парилку, подбайте про оптимальну температуру житла завчасно. Закрийте вікна і зашторте їх щільними білими лляними фіранками.

2. Ефективний, хоч і трохи витратний за часом спосіб охолодження приміщення – класичне вологе прибирання. Також для прохолоди в квартирі можна злегка намочити фіранки і штори або розвісити на спинки стільців і на двері мокрі рушники.

3. Тонування вікон захисною плівкою перешкоджає – це ще один спосіб захисту квартири від проникнення сонячних променів. Залежно від ваших смакових уподобань можна вибрати будь-який відтінок тонування – від синього до жовтого.

4. Можна взятися за охолодження приміщення більш грунтовно і виготовити саморобний кондиціонер. Для цього необхідно заморозити воду в пластикових пляшках і поставити їх на піднос перед вентилятором. За допомогою вентилятора можна створити не тільки вітерець, але і легкий бриз. Для цього треба поставити перед лопатями вентилятора пляшку з льодом або повісити на захисну решітку мокру тканину.

5. Щоб охолодити ліжко для комфортного сну, за півгодини до відпочинку потрібно помістити на подушку і простирадло пляшки з крижаною водою. Перед відходом до сну пляшки прибрати, а після – ніжитися в комфортному ліжку.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Десять продуктів, що допоможуть влітку зберегти шкіру молодою

Щодо в’їзду в Україну на автомобілі, зареєстрованому в Італії