in

Євродепутати сказали “ні” гомофобії

   Європарламент проголосував за план боротьби з гомофобією. Євродепутати закликали Єврокомісію підготувати стратегію боротьби з дискримінацією через сексуальну орієнтацію.

Подібні плани вже існують стосовно інтеграції ромів, дискримінації недієздатних і рівності статей. Необхідність нового документу пояснює австрійський європарламентар від “зелених” Ульріке Луначек:

“Дві третини лесбіянок і геїв у всій Європі, як і раніше, побоюються ходити, взявшися за руки зі своїми коханими. Так не повинно бути в Європі, яка називає себе простором свободи, безпеки й прав”.

Французькі консерватори проголосували проти плану боротьби з гомофобією. Торік у Франції легалізували одностатеві шлюби, однак у цій країні виник рух, який виступає проти цього, дбаючи про традиційні цінності. Пояснює французький євродепутат-правоцентрист Франсуаза Гростет:

“Я думаю, що є цінності, які ми повинні захищати, – сімейні цінності, цінності освіти, юдо-християнські цінності. А решта – це тільки ідеологічна агітація напередодні європейських виборів, і це мені здається дуже серйозним”.

Як і при ухваленні багатьох інших пропозицій у Європарламенті не обійшлося без інтриг:

“Не могло не з‘явитися й попередження від католицької церкви: італійський ліберальний депутат Європарламенту Соня Альфано поскаржилася на тиск єпископа містечка Кремони, який попросив її проголосувати проти резолюції, яку він назвав сумнівною”, – передає із Страсбурга кореспондентка Євроньюз Маргеріта Сфорца.

http://ua.euronews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Євромайдан-Мілан 09.02.14 (АНОНС)

Deputati EU chiedono restrizioni di viaggio e sostegno finanziario per Ucraina