in

10 типів «токсичних» людей, від яких варто триматися подалі

Часто буває так, що на наше життя мають великий вплив певні особистості. Це хтось з вашого оточення, кого ви знаєте особисто, з ким спілкуєтесь, чи навіть ким захоплюютесь. Вони непередбачувані, загадкові, здатні вразити і змінити вашу думку на певні речі. Однак, є й інший типи людей.

Це люди, шкода від яких значно перевищує користь від спілкування з ними. Та погодьтеся, щоб прожити своє життя якнайкраще, нам варто оточувати себе тільки хорошими людьми.

Ще важливіше вміти уникати тих, які несуть у ваше життя негатив. Ми повинні розуміти, наскільки сильний вплив люди чинять один на одного, тому дуже ретельно відбирати тих, з ким постійно спілкуємося. Хитрість у тому, щоб навчитися уникати в своєму оточенні людей певного складу характеру, так званих «токсичних людей». Ось їх типи:

1. Задаваки

Люди, які постійно намагаються виглядати ефектними для того, щоб щось компенсувати і довести самим собі свою значимість. Але ж ви прекрасно знаєте, скільки вони коштують насправді.

Демонстрація чого-небудь і спроби змусити навколишніх людей заздрити – марна трата часу, коли ви намагаєтеся відчути себе кращим за рахунок інших. Люди, які себе так ведуть, не повинні належати до ваших друзів.

Risultati immagini per ignorante
2. Невігласи

Я говорю не про ті випадки, коли людина обмежена настільки, що цього не виправиш. Я маю на увазі таку тупість, яка є результатом роздутого его і свідомого небажання вчитися на досвіді інших.

Більшість з нас знають, як мінімум, одну-дві людини, які поводяться нерозумно і постійно приймають неправильні рішення, абсолютно не вчаться на власних помилках. І це може тривати все життя.

3. П’явки

Мабуть, у кожного з нас був один або кілька друзів, які завжди були абсолютно не проти “халяви за чужий рахунок”. Коли у наших друзів настає чорна смуга в житті, немає нічого поганого в тому, щоб, наприклад, пригостити їх випивкою, чи чашкою кави кілька разів.

Проблема виникає тоді, коли людину повністю влаштовують подібні умови, і вона не робить жодних спроб для поліпшення свого фінансового становища.

4. Ледачі

Risultati immagini per pigro
Лінь – це хвороба, ще й дуже заразна. Ледачі люди роблять ледачими інших. Чим більше часу ви проводите в їх товаристві – тим менш рухливими стаєте самі.

Морально стійкі, сильні духом особистості не можуть залишатися осторонь від того, що відбувається. Оточіть себе ледачими людьми і незабаром ви помітите, як зменшуються ваша продуктивність і здатність отримувати задоволення від життя.

5. Ті, хто живе з кредо «Живеш тільки раз»

Розуміння того, що ми живемо тільки раз, дозволяє прожити дуже насичене та цікаве життя. Головне – правильно трактувати цей вислів.

Хтось вважає, що «Живеш тільки раз» це «Нумо витрачати час даремно і витворяти дурні веселі речі, щоб потім, можливо, померти в процесі!». Ні, «Живеш тільки раз» – це «Нумо робити щось осмислене, значуще. У тебе тільки один шанс. Не зіпсуй його!»

6. Базіки

Risultati immagini per chiacchierare

У тих, хто більшу частину часу проводить, працюючи язиком, рідко залишається час на те, щоб серйозно займатися чимось ще. Морально здорові люди не люблять пустих розмов, вони справедливо вважають, що їх вчинки говорять самі за себе. У базік ж немає нічого, крім порожніх слів.

7. Ті, хто у постійній депресії

Мається на увазі не хімічний дисбаланс у мозку і депресія як діагноз. Мова йде про людей, які тільки ведуть себе так, як ніби у них постійна депресія. Вони вічно погано себе почувають, скаржаться на те, як їм складно жити і як їм не пощастило.

Але успіх – це не вікенд довжиною в життя. Якщо ваше життя погене, швидше за все, це здебільшого (якщо не повністю) ваша вина. Не оточуйте себе подібними людьми – вони можуть навести сум на кого завгодно!

8. Ті, хто залишається в своїй зоні комфорту

Якщо ми хочемо прожити життя цікаво і захоплююче – нам необхідно уникати тих, хто не бажає залишати власну зону комфорту і робити що-небудь. Всі, кого ви зустрічаєте на вашому життєвому шляху, це ваші супутники в подорожі, нехай і на кілька секунд.

Люди, які поруч, мають на нас більший вплив, ніж ми можемо уявити. Тому, якщо ви зібралися регулярно залишати власну зону комфорту, не витрачайте час на тих, хто не готовий робити так само. Просто їх мотузка недостатньо довга для деяких підйомів вгору.

9. Ті, хто не вміє мріяти

Ті, хто не вміє мріяти, по-справжньому і не живуть. Життя полягає в тому, щоб вірити, що все буде добре – не тільки у вас, але і у всіх. Це змушує людей мріяти і сподіватися на те, що зміни – завжди на краще.

Ті, хто не здатний мріяти, не дозволять мріяти і вам. Також вони спробують усіма силами довести вам, що ваші мрії залишаться лише мріями.

Risultati immagini per sognare
10. Ті, хто не вірить

Гіршими за тих, хто не мріє, можуть бути лише ті, хто мріє, але не вірить, що мрії втіляться в життя. Ті, хто не вірить в себе, не можуть дати нічого й іншим.

Вони невдахи – не мають ніякого впливу на світ і обставини. Вони живуть у дуже депресивному світі, де нічого від них не залежить. Вони пливуть за течією і ніколи навіть не намагаються досягти успіху.

Не думайте, що на них можна покластися в скрутні часи. Якщо вони не вірять у себе, то з якого дива вони повірять у вас?!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Підбірка найкрасивіших міст, побудованих на скелях

Великi росiяни чи великi українцi? Видатні росіяни, які мають українське походження