in

20 італійок помістилися в автомобіль Smart Fortwo

Двадцять дівчат у маленькому автомобілі повторили славнозвісний рекорд Книги рекордів Гіннеса.

За інформацією tjournal.ru, два десятки італійських чирлідерш з клубу Comets умудрилися вміститися в мініатюрний автомобіль Smart Fortwo.

Повідомляється, що відповідно до вимог Книги рекордів Гіннесса, кожна з дівчат повинна була мати вік старше 18 років та зріст мінімум 152 сантиметри. Що стосується параметрів автомобіля, то габаритна довжина Smart Fortwo складає усього 2,69 метра.

Слід зауважити, що реалізація ідеї вмоститися у маленьку іномарку далася красуням непросто. Деяким з них довелося скрутитися у неймовірних позах, аби у машину могли ще влізти їх подруги по групі. Дівчат “трамбували” у багажник, одна навіть вляглася на торпеді, проте спільними зусиллями вони все ж зуміли всією командою розміститися усередині.

Читайте також: Скейтбордист поставив новий рекорд за швидкістю (відео)

Відео такого героїчного вчинку розмістили на офіційному каналі Книги рекордів Гіннеса в YouTube. Воно вже набрало понад сто тисяч переглядів.

Італійки повторили рекорд п’ятирічної давності, коли в Smart змогли поміститися двадцять дівчат з групи підтримки команди коледжу міста Глендейл, що в американському штаті Каліфорнія.

_______________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська паста сприяє схудненню

Податок, сплачений за отримання/продовження дозволу на проживання в Італії буде повернено