in

Чарівна Пулья – каблучок італійського чобітка

Регіон Апулія є самою східною частиною країни і займає велику протяжність берегової лінії. Це той самий “каблучок італійського чобітка”

 

Курорти Апулії

Регіон Апулія в Італії може похвалитися кількома курортами, кожен з яких має свої особливості і цікаві для туристів. Якщо ви хочете милуватися красивими пейзажами і подивитися на скелясті бухти, вам сподобається Марина-ді-Андрай. Цей курорт розташувався в провінції Лечче. Для туристів там є два основні пляжу Zona Botte і Zona Grotta Verde. Ще один курорт, з великою  кількістю красивих гротів і скелястих берегів, називається Гальяно-дель-Капо. Він також розташований в провінції Лечче.

Кращі пляжі Апулії з чистим білим піском чекають вас у провінції Фоджа в місті Галліполі. Для тих, хто планує відпочинок з дітьми в Апулії, ідеальним рішенням стане пляж Лідо Сан-Джованні.

У провінції Барі єкурорт з сірчаними водами. Саме в Санта-Черзарія-Терме вам запропонують не тільки чудово відпочити, але і поправити здоров’я. Так що кожен з курортів має свої особливості, вибрати з такого розмаїття досить складно.

Пам’ятки культури

Відпочинок в Апулії був би неповним без відвідування пам’ятних історичних місць, а їх там досить багато. Якщо вам цікаві релігійні пам’ятки, сміливо вирушайте в провінцію Барі. Там ви зможете відвідати знаменитий собор Святого Миколи Чудотворця, де зберігаються його мощі. Не менш важливими вважаються церква Святого Георгія і собор Святого Сабіно, які виконані в традиційному готичному стилі і вражають своєю величчю.

Апулія Італія1

Серед визначних пам’яток регіону Апулія в Італії обов’язково варто відвідати знамениті традиційні споруди в техніці сухої кладки. Труллі в Альберобелло по праву вважаються найбільш відвідуваними серед туристів, крім того вони внесені до списку ЮНЕСКО.

Апулія Італія2
Варт вашої уваги місто Матера. Розташоване в сусідньому регіоні, але за дивним збігом обставин саме з Апулії його відвідують найчастіше. Це місто одне з самих незвичайних в Італії, там збереглися скельні поселення Сассі-ді-Матера, яке і принесло популярність цим місцям.

Апулія Італія3

Знамениті карстові печери Апулії в Італії також можна внести в список місць, де варто побувати. Ця система печер розташувалася в місті Кастеллана-Гротте, протяжність приблизно 3000 метрів. Ця природна пам’ятка, одна з найбільш відвідуваних на території Південної Італії.

Апулія Італія4
У провінції Барі також варто відвідати замок Кастель-дель-Монте. Це- двоповерхова будівля із плоским дахом, яка має форму восьмикутника. Замок збудували в часи Фрідріха II і сьогодні є одним з пам’яток у списку ЮНЕСКО.

Апулія Італія5
Якщо вам хочеться придбати на пам’ять щось оригінальне, чи навіть унікальне, сміливо вирушайте на антикварний ринок в Галліполі. У кожну першу неділю місяця там можна знайти абсолютно ексклюзивні речі. А на базарі в Грумо-Аппул представлені оригінальні роботи місцевих ремісників.

Апулія Італія6

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як відновити красу волосся після літа

Правила етикету в Італії. Національні особливості