in

Чарівні села північної Італії, які слід обов’язково відвідати

 

Італія традиційно асоціюється з великими і знаменитими містами – Римом, Міланом, Венецією, Генуєю … Алев цій барвистій країні є багато затишних мальовничих місць, у яких хочеться сховатися від усього світу, маленьких сіл, кожен з яких привабливий по-своєму.

 

Глоренца

Глоренца, відома також як Глурнс, вважається найкрасивішою селом Південного Тіролю. Село розташоване приблизно в 80 кілометрах на північний захід від Больцано, столиці регіону. Жителі села в основному німецькомовні. Тут збереглося багато середньовічних споруд.

 

Фото: wikimedia

Фото: dariz

Ріомаджоре

Ріомаджоре вважають найкрасивішим селом Чінкве-Терре. Ця південна частина селищ включає в себе «дорогу любові», яка з’єднує село з Манарола. Кольорові будинки та панорамний вид на безкрайнє море робить це місце унікальним!

Фото: destination360

Фото: peopleandcountries

Монте-Ізола

Монте-Ізола – прекрасне село, розташоване на березі острова озера Ізео. Село вважається справжнім раєм для відпочинку: тут заборонено проїзд автомобілів. Місцеві жителі користуються тільки мотоциклами та велосипедами.

Фото: borghimagazine

Фото: flickr

Бурано

Бурано – прекрасний острів, розташований у венеціанські лагуні, приблизно за 40 хвилин їзди від Венеції. Він відомий своїми мальовничими будинками, пофарбованими в яскраві кольори і розділеними крихітними каналами з бірюзовою водою

Фото: huffingtonpost

Фото: reddit

Белладжіо

Белладжіо вважають найкрасивішим селом в Ломбардії. Воно розташоване на природному мисі, який розділяє озеро Комо на дві частини. У селі багато будинків, побудованих в неокласичному стилі. Воно оточене пишною рослинністю.

Фото: mustseeplaces

Фото: flickr

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

10 речей, які потрібні жінці більше, ніж чоловік

Безвізом скористалися понад 6 мільйонів українців, в основному – заробітчани