in

ЧОМУ НЕ ВАРТО ДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ПЛАНАМИ НА ЕМІГРАЦІЮ В СОЦМЕРЕЖАХ

Численні психологічні тести та соціальні експерименти доводять, що розповідати про свої наміри вкрай шкідливо. Це дуже сильно підриває шанси втілити задумане в життя.

Еміграція не є винятком з цього правила, тим більше, що це сам по вона вимагає грунтовної підготовки.

Immagine correlata

Де зараз в основному спілкуються люди? Правильно, в Інтернеті.
У кожному тематичному форумі можна знайти приблизно таку дискусію: «Хочу виїхати за кордон порадьте як краще це зробити?». А у відповідь на прохання про допомогу отримується маса негативу. Вам знайома така ситуація?

До того ж, про ваші наміри виїхати можуть дізнатися ті, хто може скористатися цією інформацією проти вас – родичі, сусіди, кредитори.
Тобто, ви ще нікуди не поїхали, навіть не почали оформляти документи, а вже отримали навколо своїх планів 100% негативне інформаційне поле.

Risultati immagini per consigliare internet

Причична № 1
На клич в соцмережах на кшталт «куди переїхати?», «Де жити краще?» або «Поділіться досвідом» людину накриває хвиля беззмістовних порад, адже не факт, що досвід одного підійде іншому. Та й в соцмережах видять далеко не фахівці, а, скажімо прямо, користувачі на думку яких можна не завжди.
Ви ж не будете шукати поради в соцмережах, наприклад, з приводу лікування якоїсь хвороби? Тому що розумієте, що порада професійного лікаря потоне в біжлічі непрофесійної інформації.

Так чому ж досі діє думка «якщо люди так переїхали – значить і я зможу»? Ще гірше, обговорювати випадки коли, спираючись на поради з Інтернету, люди не можуть перевезти своїх дітей або потрапляють з ними в неприємності вже після переїзду.
Наша порада: В інтернеті ви можете лише створити загальну ідею про проблему. Для прийняття конкретного рішення керуйтеся інформацією інституційних та спеціалізованих сайтів (консульства, міністерства, відділі імміграції), або порадами професіоналів. Такий шлях може бути довшим, але ви не пожалієте про це.

Immagine correlata

Причина № 2
Деякі люди допускають аж надмірну відвертість: наприклад, запитують поради про відверто незаконні дії.
Практично на будь-якому форумі якась пані обов’язково поставить питання: «де можна знайти фіктивного чоловіка?», або «як вивезти дитину без згоди чоловіка».

Наша порада. Краще не брати участі в таких обговореннях. Якщо ви поцікавитеся покупкою румунського паспорта, «засвітитися» в темі торгівлі людьми або іншому злочинному дії, ваші дописи можуть бути помічені спецслужбами.

Risultati immagini per consiglio internet

Причина № 3
Варто бути уважними до того як формулювати питання і кому його ставити. Чітко сформульоване запитання, дає більше шансів отримати потрібну і розгорнуту відповідь.
Не менш важливо вибирати правильну аудиторію для постановки запитання. Наприклад, це може бути група в соцмережах, присвячена еміграції саме в тій країні, в яку ви маєте намір переїжджати.
Розмите питання: «Як переїхати в Італію?», Поставлене в групі «Кращі рецепти італійської кухні», отримає цілком справедливу відповідь: «Запекти в духовці до повної готовності☺».

А якщо ви запитаєте: «Чи потрібен апостиль на такий-то довідці?» є шанс що в групі «Українці в Німеччині», вам дадуть правильну відповідь.

Immagine correlata

І остання порада: не давайте соц.мережах забирати надмйрну кількість вашого часу! Це не замінник життя! Закривайте комп’ютер, виходьте на вулицю, збирайте документи, вибирайте адвоката, шукайте роботу – тільки не витрачайте свій дорогоцінний час на соцмережі!

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ТОП-5 наслідків безвізу для України

Факт чи міф: українець українцю за кордоном вовк?