in

Дослідники з Риму з’ясували, що низьковуглеводна дієта полегшує напади мігрені

Важкі напади мігрені можуть бути виснажливими, але нове дослідження показує, що низьковуглеводна дієта може допомогти уникнути нападів головних болів, зазначає Science Alert.

Дослідники в Італії провели обстеження на добровольцях, яким запропонували змінити дієту на низьковуглеводну, яка змушує організм спалювати жири, а не вуглеводи. З’ясувалося, що протягом першого місяця у них “значно скоротилася” кількість головних болів.

Ця дієта змушує організм виробляти кетонові тіла для відновлення запасів енергії. Кетонові тіла – це водорозчинні молекули, які в меншій мірі, ніж глюкоза, провокують запалення. Вчені вважають, що саме цей процес зменшує інтенсивність мігрені.

“Наша гіпотеза полягає в тому, що поєднання кетонових тіл і зміненої реакції обміну глюкози може призвести до того терапевтичного ефекту, який ми спостерігали у наших пацієнтів”, – говорить провідний дослідник Керубіно ді Лоренцо з Римського університету.

Незважаючи на зв’язок між кетоновими тілами і зменшенням інтенсивності мігрені, показаний в цьому дослідженні, вчені говорять, що необхідні додаткові розробки, так як можливі й інші біохімічні реакції, яким в даній роботі не приділялося уваги.

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Лікарі з Італії в Києві оглянуть поранених українських військових

В Анконі планується виїздне консульське обслуговування. Поспішіть записатися.