in

В Італії виставили на продаж замок сім’ї Карли Бруні за 18 млн євро

Замок Кастаньєто, розташований неподалік від Туріна, що належить родині Карли Бруні, виставлений на продаж за 18 мільйонів євро.

Площа замку складає близько 1,5 тис. кв. м, він включає в себе 40 кімнат. Будівля оточена садами вікових дерев і парком в 3 га. Крім замку, до складу маєтку також входять 70 га земель, пише Le Figaro.

“Іноді об’єкти нерухомості не затримуються у своїх власників – цей італійський замок вкотре опинився на ринку після того, як саудівський принц придбав його всього лише два роки тому”, – зазначає видання.

Батько Карли Бруні придбав замок у 1952 році для організації свят і канікул для дочки. Члени сім’ї Бруні – сама Карла, її мати і сестра Валерія – рівною мірою володіли замком. Але в 1970 році сім’я Бруні залишила Італію і продала маєток. “З Кастаньєто закінчено, ніхто більше туди не піде”, – повідомила тоді Маріза Бруні, матір Карли.

У 2009 році замок за 17,5 млн євро купив саудівський принц аль-Валід, який перебуває на 22-му місці списку найбагатших людей світу. Втім, тепер нерухомість знову опинилася на ринку.

За даними французьких газет, меблі із замку раніше вже розпродали на аукціоні в Лондоні за більш ніж 10 млн євро.

За матерiалами:
РИА Новости

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Не поспішайте їх ховати: Шенгенська зона не закривається!

Італійський Інтерпол не підтвердив затримання екс-зятя київського мера