in

Франциск I – консерватор, затятий противник абортів і одностатевих шлюбів

   Аргентинські ЗМІ, характеризуючи новообраного Папу Римського Франциска I архієпископа Буенос-Айреса, нагадують, що він відомий як затятий противник одностатевих шлюбів і абортів.

Так, кілька місяців тому під час політичних дискусій про можливість вступати в шлюб людям однієї статі Бергольо оприлюднив лист, в якому заявив: “Не будемо наївними – мова йде не про політичну боротьбу, це деструктивна спроба щодо Божих планів”.

Щодо дозволу абортів Бергольо заявляв, що вважає неприпустимим навіть у випадку, якщо жінка зазнала насильства. “Аборт ніколи не є вирішенням проблеми”, – заявив він у вересні 2012 року. “Коли ми говоримо про вагітну жінку, ми говоримо про два життя, і обидва необхідно зберегти, бо життя – абсолютна цінність”, – наводить аргентинська La Nacion його слова.

Новий Папа римський народився в родині італійського емігранта, залізничного робітника. Молодший з п’яти дітей. Отримав диплом техніка з хімії. Навчався в семінарії Вілла Девото в Буенос-Айресі. Вступив в орден єзуїтів 11 березня 1958 року. Новіціат проходив у Чилі (гуманітарні науки), потім продовжив свою освіту в коледжі Святого Йосипа, в Буенос-Айресі, де отримав ліценціат з філософії. Викладав літературу, філософію і теологію у трьох католицьких коледжах Буенос-Айреса. Вільно говорить італійською та німецькою мовами.

Кардинал Бергольо відомий особистою скромністю, доктринальним консерватизмом і відданістю справі соціальної справедливості. Веде досить простий спосіб життя, що впливає на його репутацію. Живе в маленькій квартирі, яка мало нагадує палац архієпископа, відмовився від персонального лімузина з шофером на користь громадського транспорту і, за деякими повідомленнями, сам собі готує їжу.

У своєму першому зверненні до вірян з вітальним словом Папа подякував Богові за те, що католики всього світу отримали нового понтифіка, висловив подяку кардиналам, які обрали його, а також присутнім на площі перед собором святого Петра в Римі. Потім він запропонував вірянам помолитися за попереднього Папу Бенедикта XVI. Наприкінці свого виступу Франциск попросив присутніх попросити в Бога, щоб Він надихнув нового понтифіка на служіння.

Франциск I (уродж. Хорхе Маріо Бергольо, ісп. Jorge Mario Bergoglio; народився 17 грудня 1936 року, в Буенос-Айресі, Аргентина) – Папа римський з 13 березня 2013 року.

Франциск I – перший в історії Папа з Латинської Америки. Перший Папа аргентинського походження. Перший Папа не європеєць. Перший Папа-єзуїт. Третій поспіль Папа не італієць

http://dt.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Моденi відбулася виставка робіт Роксолани Мовчан

Творчий вечір Інни Савченко в Генуї (АУДІО)