in

Італія відстоює честь “просекко”

Прагнучи нажитися на славі напою, під брендом “Prosecco”продають інші вина, хоча оригіналом вважається лише те, що було виготовлене із сорту винограду Ґлера у дев‘яти провінціях Італії.

 

Італійське ігристе вино “просекко” користується дедалі більшою популярністю у світі, однак зворотньою стороною медалі стали численні підробки. Прагнучи нажитися на славі напою, під цим брендом продають інші вина, хоча оригіналом вважається лише те, що було виготовлене із сорту винограду Ґлера у дев‘яти провінціях Італії.

За даними консорціуму виробників, “просекко” за останні два роки було зафіксовано більше півтисячі випадків нелегального використання бренду. Причому це трапляється і в місцевих ресторанах та барах.

Головна порада споживачам – вимагати показати “знак якості”.

“З посиленням контролю культура виробництва просекко поширюватиметься. Споживачі повинні мати на увазі, що можуть вимагати сертифікати та гарантії оригіналу, залежно від того, що вони хочуть купити. Але, перш за все, це повинно бути саме просекко, адже проблема не лише в тому, що фальшують сертифікати на пляшках, а й у нелегальному продажі підробок, які називають просекко”, – каже винний експерт Франческо Трімані.

Експерти кажуть, що для необізнаних споживачів “просекко” стало звичайним синонімом “італійського вина з бульбашками”. Тоді як, цей напій, залежно від місця і методу виробництва, характеризується особливими смаковими якостями, на що теж треба звертати увагу

_________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія з 1 січня почала головувати у “Великій сімці”

McVatican: У Римі відкрився “ватиканський” McDonald’s