in

Італійський бренд Diesel зняв рекламу із українською моделлю

ІТАЛІЙСЬКИЙ БРЕНД ЗНЯВ РЕКЛАМУ ПРО НЕДОЛІКИ З УКРАЇНСЬКОЮ МОДЕЛЛЮ В ГОЛОВНІЙ РОЛІ

Дівчина вже встигла попрацювати із такими брендами як Valentino, Balenciaga. Для зйомок модель загримували – у відео вона вдається до хірургії, щоб зменшити свій ніс. Go with the flaw (“Йди за недоліками”) – став слоганом рекламної кампанії.

Risultati immagini per Валерія Караман

Італійський бренд Diesel представив друге відео з рекламної серії під гаслом Go with the flaw (Йди за своїми недоліками). Про таке повідомляє “Новое время”.

Risultati immagini per Валерія Караман

На першому відео можна побачити кілька історій молодих дівчат і хлопців, які мають дрібні недоліки, але не соромляться їх, а навпаки – підкреслюють їх і виставляють на показ. Відео частково знімали в Україні. Зокрема, на кадрах можна дізнатися недобудований міст на Подолі, в супермаркеті, де моделі купують українські продукти тощо.

Друге відео – продовжив концепцію того, що соромитися власних недоліків не потрібно, саме вони роблять нас такими, які ми є. “Flaws slways win (“недоліки завжди виграють”)”, – йдеться в кінці ролика.

Перший ролик знімав французький режисер Франсуа Руссель в Києві. У другому ролику в ролі головної героїні знялася українська модель Валерія Караман.

22-річна Валерія Караман народилася в місті Бендери (Молдова) і в дитинстві переїхала в Херсон. У 14 років почала працювати в Нью-Йорку. Співпрацювала з такими брендами як Valentino, Balenciaga, Loreal.

Risultati immagini per Валерія Караман

Про що ролик – дивіться у відео ТУТ

 

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Берлусконі готовий знову підкорити парламент Італії

Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл запрошує