in

«Хай світ Вам посміхнеться устами Ваших дітей»

    У місті Тернополі діє Репродуктивний центр «Клініка професора Стефана Хміля»

Світ тримається на любові. Ви прагнете, щоб світ вам посміхався устами вашої дитини, яка сповнює життя новим сенсом. Але трапляється, що, замість радості материнства та батьківства, постає проблема безпліддя.
 Багато років плідної праці дали змогу клініці професора Стефана Хміля досягти значних успіхів у галузі репродуктології – вона стала своєрідною точкою відліку для тих пар, які мають проблему безпліддя. Мета клініки – допомогти природі, щоб всі батьки відчули радість материнства та батьківства.

Клініка має в своєму розпорядженні сучасне лабораторне та медичне обладнання, яке відповідає світовим стандартам; команда складається з лікарів та біологів з високим рівнем підготовки в провідних європейських клініках. Пацієнти можуть отримати консультацію з питань діагностики та лікування всіх форм безпліддя.
Клініка здійснює всі види допоміжнх репродуктивних технологій таких як: внутрішньоматкова інсемінація, повний цикл екстракорпорального запліднення (ЕКЗ, ІКСІ, IMSI, PICSI); лазерний хетчінг; кріоконсервація гамет та ембріонів. Також працює програма сурогатного материнства, програма донації яйцеклітин та сперми для пар та одиноких жінок, з урахуванням законодавства України.

 Крім репродуктології, до послуг пацієнтів – широкий спектр гінекологічних послуг, найсучасніша лабораторна та ультразвукова діагностика.

Протягом всього курсу лікування нашим пацієнтам гарантований супровід кваліфікованої команди спеціалістів клініки.

Контакти:
info@khmilclinic.com.ua
www.khmilclinic.com.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Берлусконі не лише сидітиме, а й платитиме

L’Ucraina chiama università l’Unimc, “Sarà il punto di riferimento dei nostri Atenei”