in

Лайфхаки для iPhone, про які ви не знали

Що потрібно знати, щоб якнайкраще використовувати потенціал вашого телефона.

 

Як розблокувати айфон на морозі?

 

Всі моделі айфонів молодше 5s мають вбудований сканер відбитку пальців. Але мало хто знає, що замість відбитка пальця можна в системі зберегти зліпок свого носа. І тоді взимку можна буде розблокувати смартфон простим дотиком носа і не доведеться знімати рукавички або вводити пароль.

Як швидше засипати ввечері?

Багато хто з нас проводять вечори перед екранами смартфонів, а потім відчувають проблему зі сном. Цю проблему можна вирішити за допомогою вбудованої функції Night Shift, яка з настанням вечора міняє колір екрану, поступово прибираючи з спектра холодні кольори (які заважають виробленню гормону сну) і більше додаючи теплі відтінки (які нас заспокоюють)

Як непомітно робити фотографії?

Є два способи зробити це: можна просто натиснути на кнопки гучності на айфоне, а можна зробити те ж саме, але через кнопки гучності на навушниках. І ось другий варіант зйомки точно ніхто не помітить.

Як швидко вмикати музику?

 

Кожного разу, коли ви вставляєте навушники в айфон, в лівому нижньому кутку екрану блокування з’являється значок програми, в якому ви в останній раз активно використовували навушники: музика, радіо, подкасти. Досить натиснути на іконку – і ви відразу перейдете до своєї музики, без будь-яких зайвих рухів.

Багато відкритих додатків і їх доводиться занадто довго закривати

Не біда, адже айфон вільно зчитує безліч натискань на екран, тому можна свайпамі закривати по три додатки за один рух.

Приховані функції калькулятора

 

Стандартний калькулятор відмінно справляється практично з усіма завданнями користувачів, але що якщо потрібні більш серйозні підрахунки? У такому випадку досить просто перевернути телефон в горизонтальний режим і тоді калькулятор зі звичайного стане логарифмічним.

Як позбутися від дратівливих повідомлень і заощадити заряд батареї?

Навіть якщо телефон просто лежить на столі – він часто відволікає нас своїми постійними повідомленнями. Можна відключити звук і вібрацію, але екран все одно буде включатися при будь-яке повідомлення. Однак, є простий спосіб з цим впоратися – досить просто перевернути смартфон і покласти його екраном вниз. Тепер айфон не тільки не буде дратувати вас непотрібними повідомленнями, але і, завдяки датчику близькості, екран не буде зайвий раз загорятися, що допоможе заощадити батарею.

Прихований рівень

 

Айфон може виступати як ідеальний рівень, якщо необхідно виміряти рівність будь-якої поверхні. Для цього потрібно відкрити програму “Компас” і просто провести пальцем вліво – і у вас в руках ідеально збалансований рівень. Спасибі, акселерометр і гіроскоп!

Відновити видалений текст

Якщо ви на айфоне випадково видалили важливий текст і вам не хочеться набирати його заново – досить просто струсити телефон і він відразу ж запропонує відновити віддалений фрагмент. Цей же жест допоможе, якщо ви видалили важливий e-mail. Неймовірно зручна функція.

Редагуєте фото на айфоне?

 

Тоді на секунду натисніть на зображення і затримайте палець. Система покаже оригінал фото і ви зможете його порівняти з відредагованою версією.

Замінити розбитий айфон

Якщо ви випадково розбили свій смартфон і тепер думаєте: ремонтувати або купити новий, то знайте – є і третій варіант і він набагато зручніше. Вам потрібно лише звернутися в сертифікований сервісний центр Apple, де вам запропонують платну заміну (приблизно за половину вартості) на новий пристрій.

Дуже важливо: не йдіть в некваліфіковані сервісні центри, через це ви втратите право на гарантію!

Швидке введення інтернет-домену

 

Якщо ви в браузері пишете адресу сайту, замість того щоб повністю писати .com, .net або .org – можна просто затиснути клавішу точки і вибрати потрібний домен із запропонованих варіантів.

Зламалася кнопка виключення і ви не знаєте, як тепер заблокувати екран

Це досить поширена проблема. Вам необхідно в настройках знайти пункт Assistive Touch, який додасть на екран віртуальну кнопку для управління смартфоном. Ця кнопка ідеально підходить і для вирішення багатьох інших завдань.

Позбутися від реклами в браузері, яка заважає читати текст

 

Safari має вбудований “режим читання”, який прибирає всі зайві елементи і залишає тільки текст.

______________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

5 бізнесів, які можна вести, не кидаючи основну роботу

4 способи заробити в подорожах