in

Букмекери назвали переможця «Євробачення»

   Перше місце в букмекерських таблицях по «Євробаченню» займає шведська співачка Лорін з піснею «Euphoria». Причому в її перемозі більшість тих, хто робить ставки, були впевнені ще два місяці тому.

А от російських «Бурановских бабусь» із другого місця потіснила представниця Італії Ніна Дзіллі з піснею «L’Amore Е Femmina», передає «Сегодня».

У таких впливових букмекерських конторах як William Hill, Ladbrokes й інших, учасниці від Швеції прогнозують перше місце, Італії й Росії — друге й третє відповідно, однак з мінімальним відривом. Таким чином, колоритні бабусі з Удмуртії з піснею «Party for everybody» зберігають шанс посісти друге місце.

За ними з істотним відривом слідують Великобританія, Данія, Сербія й Ірландія. Ставки на перемогу учасників цих країн приблизно однакові, тому в різних конторах ці чотири країни розміщуються в різній послідовності, але одна за другою.

Варто відзначити, що прогнози букмекерів не завжди виправдують себе. Так, торік перемогу обіцяли французькому оперному співаку Аморі Вассілі, але виграв конкурс дует з Азербайджану, який входив у десятку фаворитів.

У той же час, в 2009 році переможцем конкурсу став представник Норвегії Олександр Рибак, який був безапеляційним фаворитом букмекерів.

В 57-му міжнародному конкурсі «Євробачення», що пройде з 22 по 26 травня в Баку, беруть участь 42 країни. У півфіналах 22 й 24 травня виступлять конкурсанти з 36 країн (по 18 у кожному півфіналі). Країни «Великої п’ятірки», у яку входять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія й Великобританія (засновники конкурсу) і Азербайджан (як приймаюча сторона), автоматично попадають у фінал, що відбудеться 26 травня, де представники цих країн будуть змагатися нарівні з 20 виконавцями, відібраними за результатами півфіналів.

Україну представить співачка Гайтана.

http://vidomosti-ua.com

Італійські вчені довели шкоду швидкого способу їсти

Італія: безробіття на найвищій за 8 років позначці