in

Іспанська газета Marca склала список найбезглуздіших травм футболістів

Іспанська газета Marca склала список найбезглуздіших травм, отриманих футболістами. Всього до цього списку потрапили 13 гравців.

Список з’явився незабаром після травми півзахисника “Валенсії” Евера Банеги, який отримав перелом великої та малої гомілкових кісток на заправці.

Першим у списку постає італієць Алессандро Неста, який отримав розрив сухожилля зап’ястя, коли грав у PlayStation. Умовне друге місце посів англієць Ріо Фердінанд. Сидячи на дивані, він травмував коліно, спробувавши дістати ногою телефонну трубку.

Третім у списку йде іспанський воротар Сантьяго Канісарес. Знаходячись у ванні, він спробував ногою пом’якшити падіння флакона з одеколоном. В результаті Канісарес отримав поріз сухожилля і не попав у складі збірної Іспанії на Чемпіонат Світу-2002 роки.

Далі в списку йде італійський воротар Карло Кудічині. Він отримав серйозну травму, гуляючи з собакою. Після різкого ривка собаки, якого голкіпер тримав на поводку, Кудічині впав і травмував коліно. Після Кудічині йде англійський воротар Річард Райт. Він отримав травму, коли виходив на поле тп перечепився об табличку “По газону не ходити”.

З останніх гравців, котрі потрапили до списоку газети Marca, варто виділити ірландського воротаря Роя Керролла. Він травмував коліно, коли, виймаючи м’яч з воріт, заплутався ногою в сітці. Німецький голкіпер Міхаель Ренсінг потягнув спину, зав’язуючи шнурки.

 

http://www.ukrinform.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Куди, цього разу, поїдуть українські заробітчани?

Купив фальшиву обручку