in

В італійській провінції Тоскана виготовляють “жіноче” вино

І називають його так не тому, що його п’ють лише представниці прекрасної статі, а тому, що на винарні, де продукують напій, працюють винятково жінки.

Останні три покоління виноробною імперією, історія якої сягає середньовіччя, керують саме представниці слабкої статі. Нинішній керівник Донателла Чінеллі Коломбіні вирішила наймати на роботу лише жінок.

“Мої предки виготовляли вино століттями. У 98 році я відійшла від сімейної справи, аби розпочати новий проект. Я заснувала дві винарні, які особливі тим, що на них працюють тільки жінки”, – каже власниця винарні Донателла Чінеллі Коломбіні.

На жіночій винарні виготовляють цілу низку високоякісних вин, серед них – Брунелло ді Монталчіно Пріме Донне. Поціновувачі вина з Венеції Андреа Берна та Франко Фінотелло завітали на підприємство, аби скуштувати напою. Кажуть, з жінок виходять чудові винороби завдяки їхній старанності та уважному ставленні до деталей.

“З другого бокалу мені дуже сподобалося брунелло пріме донне. Саме його я обрав, навіть не поцікавившись ціною”, – каже італієць Андреа Берна.

За словами власниці підприємства, вона вирішила наймати на роботу тільки жінок, аби хоча б частково виправити ситуацію в італійському виноробстві. Адже у винарнях більшість робочих місць дістається саме чоловікам, тоді як жінкам важко пробитися у цій справі.

http://24tv.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Для отримання карти на проживання дійсні лише сертифікати школи Данте Аліг’єрі, університетів Перуджі та Сієни та Roma Tre

3-й етап Red Bull Cliff Diving: українці у фіналі