in

У Рівному триває боротьба між італійцем та українцями за кафе “Гавана”

У Рівному кафе в центрі міста не можуть поділити двоє підприємців. Один із них італієць, котрий є власником будівлі. Інший – рівнянин, котрий взяв кафе в оренду.

Обидві сторони наполягають на своєму праві вести бізнес у закладі. Одначе поки там керують орендарі, а італійця навіть не пускають на поріг і закидають йому перешкоджання підприємницькій діяльності.

Італійський підприємець на зустріч у кафе приїхав з юристом. Каже, минулого тижня теперішнім власникам “Гавани” надіслав відповідного листа з усіма необхідними документами, де просив їх звільнити приміщення. Але потрапити навіть усередину закладу громадського харчування йому не вдалося. На порозі його зустріли керівники приватного підприємства, яке тепер орендує приміщення. Приватні підприємці здивовані, кажуть, ніяких документів від Джорджіо Морано не отримували, а прохання звільнити приміщення є втручанням в роботу закладу.

Як виявилось, договір між італійцем та приватними підприємцями про оренду приміщення дійсно є. І укладений він до 2014 року. Представники італійця переконують: договір складено без перекладача, натомість теперішні власники “Гавани” кажуть: Джорджіо Морано чудово володіє російською мовою та розумів, що підписує.

Захисники італійського підприємця переконують, що саме їх клієнт є законним власником кафе “Гавана”.

Кому, зрештою, буде належати кафе, розташоване в центрі міста, тепер буде з’ясовувати суд.

http://www.ogo.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Після 77 років спільного життя італійське подружжя вирішило розлучитись

Джорджіо Армані представив нову колекцію в Парижі