in

Що необхідно зробити пепред відпусткою: відпускний етикет

Літо у розпалі, і хто ще не встиг відпочити, тим календар і організм наполегливо натякають: вже час

 

Але перш ніж піти у відпустку, потрібно зробити кілька простих дій, які колегам по роботі і керівництву продемонструють ваш професіоналізм, серйозне відношення до справи і хороші манери. До того ж, так ви збільшите ймовірність того, що у відпустці вас не стануть смикати через різні незакінчені справи.

1. Попередьте всіх, що вас не буде на роботі

Заздалегідь повідомте колег і всіх, з ким ви підтримуєте робочі контакти, коли саме ви будете відсутні. В електронній пошті створіть автоматичну відповідь на листи, які приходять. Якщо хочете робочий телефон залишити вдома, то і на нього можна записати повідомлення на автовідповідач з інформацією, до якого числа вас краще не турбувати.

2. Знайдіть собі заступника

Визначте, хто з колег зможе виконувати ваші функції, та дайте його контакти всім, з ким ви співпрацюєте. Звичайно, до відпустки краще привести справи в порядок, щоб не навішувати на вимушеного помічника свої дедлайни і недоробки. А для заступника складіть покрокову інструкцію, що робити в тому чи іншому випадку. Так і колегу позбавите від необхідності турбувати вас у відпустці з дріб’язкових питань.

3. Наведіть порядок на робочому місці

Відмінний привід нарешті розгребти завал на столі, викинути все непотрібне і акуратно скласти потрібне. Вимкніть з розеток всі електроприлади. Таке прибирання не тільки «перемкне» вас з робочого режиму в режим відпочинку. Але і по приїзду з відпустки на вас буде чекати чисте робоче місце, і з новими силами можна буде приступити до роботи.

Подорожуйте часто, із задоволенням.

 ___________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Читайте також:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Найкращі пляжі Сицилії: короткий путівник

Озеро Комо: унікальне та мальовниче