in

Що робити, якщо чоловік бреше? 3 причини чоловічої брехні

Краща наша порада – розібратися у всьому до кінця.

Незначне спотворення інформації про себе для чоловіка – суща дрібниця. Розсудіть самі, як жінкам любо злегка драматизувати, перебільшуючи розмір реальної катастрофи, так і чоловікам подобається прикрашати події свого життя, роблячи досягнення ще більш значущими. У чомусь обидва цих явища навіть взаємопов’язані: вона занадто бурхливо реагує на світ і плаче, він, щоб уникнути її сліз починає брехати. Втім, це не скасовує болі, які відчуває жінка, піймавши коханого на брехні. Чому чоловіки брешуть? Давайте розбиратися, передає Ukr.Media.

3 причини чоловічої брехні: психологія сильної статі

Risultati immagini per UOMO BUGIARDO

1. Справити враження

Як індик розпушує хвіст, щоб привернути увагу самки, так і чоловік хоче набрати якомога більше очок в очах сподобалася пані. Його логіка проста – будь-яким способом заманити її в свої мережі, закохати, а далі будь що буде. І на самому початку ця тактика часто спрацьовує. Він натхненно бреше про свій вік, статус, здобуту освіту і навіть фінансовому становищі, тільки б жінка спокусилася. Не розуміє він тільки одного – таємне стає явним, а супутницю, швидше за все, покоробить сам факт брехні, ніж реальне положення речей.

Immagine correlata

2. Уникнути наслідків

Буває і інший сюжет: чоловік мріє з’їздити на рибалку, але знає, що дружина буде проти. Тому не знаходить нічого кращого, ніж збрехати, поїхавши рибалити під виглядом «ділових переговорів». Та чим більше жінка буде противитися бажань партнера надалі, тим менше він буде присвячувати її в свої плани. Під виглядом нарад будуть проходити пиятики з друзями, під виглядом скорочення зарплати чоловік почне збирати гроші на перефарбовування машини. Хто тому виною? Скоріше, жінка, яка встановила занадто жорсткий контроль, перекривши коханому дихання. Адже скажи як він є, навряд чи отримає щось, крім невдоволення і репресій.

Immagine correlata

3. Зберегти свободу

Буває ще й так, що чоловік бреше по дрібницях навіть тоді, коли нічого поганого не робить. Наприклад, каже, що їде по роботі, а сам вирушає до батьків. Або клятвено запевняє, що випив на вечерю один стакан молока, тоді як з’їв каструлю супу. І як це розуміти? Швидше за все, цим підлітковим способом він намагається бунтувати проти надмірного контролю жінки, борючись за кожен ковток свободи.

Immagine correlata

4. Як розпізнати брехню?

Легше легкого. Як тільки він зістрибує з теми, намагається досить заплутано щось пояснити, починає ставити паролі на техніку, взагалі вести себе нетипово і приховано – ловіть на гарячому! Якщо чоловік дійсно бреше, його реакція все розповість сама за себе. Або він включить режим агресії, почавши в багнети реагувати на звичайні питання. Або знайде протилежну поведінку – надмірна увага, яка до цього йому не було властиво. Таким способом він постарається компенсувати глибоке почуття провини.

Risultati immagini per UOMO BUGIARDO

5. Що робити, якщо чоловік обманює?

Краща наша порада – розібратися у всьому до кінця. Не збирати в собі образу, щоб в самий невідповідний момент вибухнути і влаштувати скандал, наробивши дурниць. Але, викривши підставу, розпочати відверту розмову.

Буває, що чоловік бреше на спасіння. Не тому, що негідник або пройдисвіт, яких світ не бачив. Але тому, що хоче вберегти улюблену жінку від зайвих переживань, щоб вона не засмучувалася через його промахів, не турбувалася з приводу нестачі якихось благ. Мета чоловіки в такому випадку благородна, нехай і невиправдана. Піймавши на брехні такого роду, краще поговорити з партнером відверто, щоб прийти до спільного консенсусу.

Буває, що брехня чоловіка – не більш ніж наслідок поганого виховання. Найчастіше дитинство таких врунішек було не цукрове, їх часто карали, обмежували в бажаннях, тому вони й навчилися викручуватися, приховуючи правду. Якщо такий чоловік згодом вибирає в супутниці жінку-матусю, яка у всьому йому опікується і докучає, він може повернутися до дитячого паттерну поведінки, позбутися якого допоможе тільки сімейний консультант.

Якщо чоловік схильний до різного роду залежностями, брехня в цьому випадку стає засобом виживання. Погодьтеся, набагато простіше збрехати партнерці, ніж зізнатися в любові до азартних ігор або покуриванию марихуани? Першочерговим кроком у такому випадку буде саме боротьба з залежностями, ніж з брехнею. І звичайно, одужання повинен хотіти в першу чергу сам чоловік.

Є також патологічна потреба обманювати, причини якої заховані глибоко в надрах підсвідомості і пов’язані з різними дитячими комплексами. Такого роду брехня лікується виключно фахівцями в цій області, та й то не завжди успішно.

Нарешті, найбільш частою та болючою причиною брехні є приховування чоловіком факту зради. У цьому випадку відновити колишній рівень довіри між партнерами стоїть справді титанічних зусиль, але все-таки це можливо, якщо обидва готові і хочуть змінитися. Єдиний варіант, при якому краще все ж розірвати відносини – багаторазове повторення зради.

Отже, кожна ситуація обману глибоко індивідуальна і вимагає з’ясування всіх причин і обставин. Але змінити ставлення чоловіка до цієї проблеми цілком по силам, особливо якщо обидва налаштовані на конструктивний діалог.

_______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як приготувати ідеальну піцу: 6 секретів

Жорстко, але правдиво! Вимоги до жінки у сучасній Україні…