in

В літаках запровадять стоячі місця

Італійська компанія представила крісла-сідла для літаків лоукостерів

Такі місця для пасажирів повинні дозволити низькобюджетним авіакомпаніям підвищити щільність пасажирів у салонах. Такі крісла можуть підвищити щільність пасажирів у салонах літаків на 20%

 

Фото: Твіттер@thatjohn

Концептуальну модель крісел для літаків авіакомпаній-лоукостерів представила італійська компанія Aviointeriors на виставці Aircraft Interiors Expo-2018 в Гамбурзі.

Крісла під назвою Skyrider 2.0 являють собою подобу сідла, але зі спинкою. За інформацією виробника у “Твіттері”, такі місця для пасажирів повинні дозволити низькобюджетним авіакомпаніям підвищити щільність пасажирів у салонах їхніх літаків на 20%. Також вони на 50% легші традиційних крісел і дешевші у виробництві. Відстань між спинками концептуальних крісел – 23 дюйми, тоді як у лоукостерів цей стандарт становить 28 дюймів. Крок між кріслами складає всього 23 дюйми

Нагадаємо, Ryanair ще в 2010 році хотів запровадити можливість подорожувати стоячи. Авіакомпанія опитала 120 тис. пасажирів, з яких 80 тис. заявили, що розглянули б можливість такого перевезення, якщо б місця були безкоштовними, в той час як 42% повідомили, що готові були б купити подібні квитки за половину вартості звичайного тарифу.

Фото: Твіттер@thatjohn

Колумбійський лоукостер VivaColombia також розглядав можливість введення “місць для стояння” на своїх рейсах. Планувалося, що у кожного пасажира буде вертикальне сидіння з високою спинкою і ременем безпеки.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Донбас після АТО. Можливі сценарії розвитку

Ось як українські заробітчани підтримують гривню