in

Як я відключився від залежності від соцмереж. Досвід Річарда Бренсона

Не забувайте, що ми управляємо технологіями, а не вони – нами.

Immagine correlata

“Дуже легко пропустити в житті щось важливе, поки зайнятий переглядом вмісту екрану телефону,” – пише Річард Бренсон, пише HB.

 

Тож давайте відкладемо телефони і спробуємо ігнорувати соціальні мережі цілих 24 години.

 

Разом з Virgin.com і багатьма іншими я беру участь в національному дні без мережі, коли всі ми влаштовуємо собі цифровий детокс. Це значить не писати і не дивитися в соціальні мережі протягом доби.

 

Відключитися від гаджетів і налагодити зв’язок з собою і близькими – дуже цінно. З подібного досвіду можна також отримати інший, ще більш важливий посил. Його суть в тому, що всі ми повинні більш усвідомлено ставитися до життя. Я дійсно вірю, що бути в моменті – основоположний принцип для щастя і успіху. А бути постійно приклеєним до телефону – погано для стосунків. Я завжди намагаюся сфокусувати увагу на людині, поруч з якою перебуваю. Коли я на зустрічі, то слухаю і роблю нотатки. Коли перебуваю за обіднім столом, то спілкуюся з сім’єю. Я люблю технології, але повідомлення або твіт не замінять справжнього спілкування.

 

У нас в компанії ми також часто говоримо про важливість відключення від онлайн-сервісів – щосереди практикуємо власний цифровий детокс, коли всі закривають поштові клієнти на годину. У цей час ми заохочуємо співробітників говорити один з одним. Я побачив безліч переваг в такій співпраці – команда влаштовує регулярні спільні ланчі та обговорення, а ще з’явився біговій клуб, який працює щосереди.

Risultati immagini per залежність від соцмереж

Раджу кожному знайти таке хобі, яке змусить відключитися від гаджетів і вийти на вулицю

 

Якщо вам важко бути в моменті через стрес або надмірне навантаження, не бійтеся зробити паузу і перезавантажитися. Всім нам потрібен час на відпочинок. Я люблю ходити в походи, кататися на велосипеді й займатися серфінгом. Так я відчуваю зв’язок з природою і отримую заряд енергії. Раджу кожному знайти таке хобі, яке змусить відключитися від гаджетів і вийти на вулицю – навіть якщо це просто прогулянка парком із собакою. Це відмінний спосіб поліпшити настрій і відчути контроль над ситуацією.

 

Коли ви в моменті, то помічаєте дійсно важливі речі. Для мене це – тримати онуків за їх маленькі ручки, спостерігати за фламінго в сутінках, слухати, як сім’я сперечається про щось за обідом, відчувати запах дощу і вітру. Мені б не хотілося пропустити все це лише тому, що я писав би твіт або відправляв би лист.

 

Не потрібно забувати, що ми управляємо технологіями, а не вони – нами.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Порошенко пропонує Раді зміни до закону про громадянство

У річці По знайшли тіло українця, який зник у січні