in

Як перемогти самотність? Причини самотності людини та як її позбутися

У нашому світі багато людей вважають себе самотніми, незважаючи на те, що навколо них є багато людей.

 

Самотність доставляє їм страждання і не дає можливість жити повноцінним життям. Адже самотня людина не має друзів або близької людини, до якого у важку хвилину можна було б звернутися задопомогою або просто попросити ради. Чому ж людина опиняється в стані самотності?

 

Є люди, які свідомо вибирають собі самотність, на їхню думку, воно дає більше переваг, ніж цивільний шлюб або заміжжя. Ці люди цінують свою самотність, адже майбутньому самотніми вони мають можливість бути наодинці з собою. Самотність для них не означає ізоляцію від суспільства, воно для них – усамітнення. Всамоті романтичні натури знаходять сенс життя і щастя.

Risultati immagini per solitudine

 

В більшості випадків людина в стані самотності страждає, йому здається, що йому для щастя комусь не вистачає. Не обов’язково, щоб відчувати себе самотнім відсутність сім’ї, рідних і близьких людей. Найчастіше людина, що має сім’ю, родичів і друзів виявляється дуже самотнім. Здавалося б, якщо є у людини чоловік і інші близькі люди, вони повинніпідтримувати і допомагати йому в скрутну хвилину. Але найчастіше ніхто з них цього не робить.

 

Причина цього в тому, що довіра будується на взаєморозумінні, якого часто не вистачає в багатьох сім’ях. Нікому не секрет, що батьки бувають занадто суворими до своїх дітей, подружжя бажають перевиховати один одного і постійно сваряться, батьки вимагає від своїх дорослих дітей беззастережного послуху. Образи накопичуються роками, і у важку хвилину вже не хочеться йти по допомогу або за порадою ні до кого, навіть якщо це і близька людина. Людині здається, що він теж не зрозуміє і неправильно оцінить його дії. У цьому полягає проблема самотності людини поруч з близькими йому людьми.

 

На самому справі ізолює людину від інших людей його власне поводження. Зазвичай самотніми бувають ті люди, які не вміють відкритися іншим людям, не вміють любити і приймати інших людей такими, якими вони є. Вони самі не вміють нічого дати оточуючим, не можуть сказати навіть пару слів розради і підтримки іншим, але весь час вони чекають, що інші їм чимось зобов’язані і неодмінно повинні їм дати чогось.

Risultati immagini per solitudine

А ті інші, зазвичай постійно зайняті, У них свої турботи і справи, що заважає їм прикрасити їх самотність. І ось тоді і починаються скарги: “Нікому я не потрібен”, “Ніхто мене не любить”, “Ніхто мною не цікавиться”. Причина самотності людей полягає в тому, що ці люди вважають, що ними повинен хтось цікавитися і любить їх, в той час самі ніяких дій не роблять. Щоб не відчувати себе самотнім, не можна залишатися пасивним.

 

Замість того щоб сидіти вдома і займатися самоїдством і очікуванням уваги інших, треба самому зробити перший крок. Немає ніяких причин відчувати себе самотнім, коли у світі існує любов і доброта. Забудьте про себе і зробіть що-небудь хороше для інших. Чекати, що інші прийдуть до вас самі варто тільки в тому випадку, якщо ви їм корисні. Наприклад, якщо ви багаті і можете позичити їм гроші, то прийдуть просити у вас у борг. Або якщо ви займаєте керівну посаду, прийдуть просити допомогти знайти роботу. Щоб до вас прийшли, треба бути здатним їм щось дати. Якщо ж вам нічого дати людям, то і нічого чекати, що ви їх чимось залучите.

 

Отже, щоб не бути одиноким, Треба стати потрібним людям. Подивіться на розпустилася красиву квітку, який пахне і до нього тягнеться все живе: метелики, бджоли і люди. Всі хочуть вдихнути його аромат, тому що вона відкрита всім. А самотня людина – закритий, він не “пахне”, тому й не притягує до себе інших. Самотність впливає на тривалість життя людей, у самотніх вона коротше. Пов’язано це з тим, що самотні люди не люблять піклуватися про себе, ведуть не здоровий спосіб життя.

 

Вони більше п’ють, Їдять один раз в день, часто проводять час в компаніях. У них немає нікого, кому б можна було вилити душу або про кого б треба було піклуватися.

Risultati immagini per solitudine

 

Причини жіночої самотності лежать в моральній та психологічної неготовності до шлюбу. Часто жінка бажає створити сім’ю, користується послугами шлюбних агентств і знайомиться з чоловіками, але будувати відносини ні з ким у неї не виходить. Вона при цьому розводить руками і дивується, чому їй завжди трапляються не ті чоловіки. Насправді вона сама нічого змінювати не хоче, її влаштовує свій стан і вона не готова до змін. У жінки, яка звикла жити одна, часто немає життєвої потреби у шлюбі і у створенні сім’ї. Тому радимо всім одиноким жінкам не поспішати звинувачувати долю через те, що у них не складається особисте життя.

 

Просто треба прислухатися до себе і запитати: “Чи дійсно я готова поміняти своє життя?”. Якщо відповідь буде ствердною, треба починати шукати причину, яка заважає вам стати щасливою. Свідомість проблеми вже наполовину позбавляє людину від неї. Жіночі страхи блокують шлях до щастя самотньої жінки. Не треба боятися помилитися, адже безліч жінок знаходять своє щастя тільки після того, як вони починають вирішувати свої проблеми самостійно.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Українку знайшли в її квартирі в Італії 3 тижні після смерті

Українці в Італії готуються до поєдинку Шахтар Донецьк – Наполі