in

Як зупинити плітки однією фразою?

Не дайте втягнути себе в потік негативних обговорень і не пліткуйте самі.

 

«Розумні люди обговорюють ідеї, посередні люди обговорюють події, дрібні люди обговорюють інших людей». Психологи переконані, що плітки – це всього лише засіб налагодження соціальних контактів, пише Clicow. Але кожен, кому коли-небудь доводилося ставати предметом обговорень, знає, що плітки — не зовсім корисна річ.\Risultati immagini per плітки

За статистикою, близько 80% розмов – це обговорення інших людей, їхніх звичок і вчинків. Психологи кажуть, що плітки зближують людей, адже антипатії, які поділяють люди, діють набагато сильніше спільних інтересів і захоплень. Крім того, деякі люди отримують задоволення, обговорюючи промахи й невдачі інших. Таким чином, вони самостверджуються, навіть якщо на словах висловлюють співчуття людині, яку обговорюють.

Але якщо одним людям зовсім немає діла до того, що про них говорять за спиною, інші дуже болісно реагують на будь-яку критику на свою адресу. Поширення чуток або навіть правдивої інформації про чиїсь невдачі та промахи може дуже негативно вплинути на емоційний стан вразливої людини. Коли ви пліткуєте чи слухаєте плітки інших, ви шкодите людині, прямо або побічно.

Щоб не дати втягнути себе у плітки, існує одна проста фраза. Коли хтось намагається розповісти вам чергову плітку, просто запитайте його: «Навіщо ти говориш мені це?».

Ця проста фраза діє цієї ж миті.

По-перше, ваше прямолінійне питання розсіює корисливий мотив пліткаря.

А по-друге, вона дає зрозуміти співрозмовнику, що ви не зацікавлені в цій темі.

Не дайте втягнути себе в потік негативних обговорень і не пліткуйте самі. У кожного своє життя, і не вам судити інших.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Поблизу Мантови жінка в музеї поранила двох відвідувачів

11 цікавих фактів про дуомо в Мілані