in

Зимовий догляд за шкірою: які процедури необхідні в кінці зими?

Прийшов час згадати про оздоровчі процедури, які приносять задоволення. Саме їх слід запланувати на кінець зими. Вони спонукають організм від «зимової сплячки», додадуть сил і бадьорості та допоможуть виглядати молодше.

Для проведення таких процедур не потрібно чекати весняної капели. Відірвавшись від чашки гарячого чаю і комп’ютера можна почати радіти зимових днів, включаючи плани отримання корисностей для стомленого організму. Морально налаштуватися на прихід весни ці чарівні процедури зимового догляду за шкірою дуже навіть допоможуть.

Risultati immagini per PELLE D'INVERNO
Загартовування

У будь-яких проявах процедури загартовування допомагають підвищити иммунозащиту організму, позитивно впливу на стан шкіри, зберігаючи її молодість і даруючи позитивні емоції. Найпростіший варіант загартовування – провітрювання приміщення, особливо в морозні дні. Ефект повітряної охолоджуючої ванни допомагає створювати і вентилятор. При щоденному зниженні температури і збільшенні тривалості процедур, можна підсилити ефект, привчивши тіло не замерзати навіть у сильний мороз.

Обливання, обтирання і контрастні душі, тобто водні загартовування, також результативні. Контрастний душ забезпечує чудовий водний масаж. По можливості проводити подібну процедуру слід вранці після зарядки. Такий догляд за шкірою тіла дасть позитивні результати обов’язково.

Але температуру води слід знижувати поступово, на градус кожні три-чотири дні, починаючи з 38 градусів. Максимальну температуру і тривалість процедури можна визначити індивідуально. Все визначається відчуттями і самопочуттям під час проведення. Контрастні обтирання посилять ефективність контрастного душу. Якщо немає можливості застосовувати такі процедури, то їх з успіхом замінять прохолодні ванни для окремих частин тіла, наприклад, для ніг. Хороший ефект дає і умивання холодною водою.

Risultati immagini per PELLE D'INVERNO
Масаж обличчя

догляд за шкірою взимку варто включити і масаж обличчя. Виконати таку процедуру можна і без допомоги косметологів. Достатньо відшукати найбільш доступну методику. Найпростішою є процедури масаж для поліпшення стану шкіри. У неї входить десять кругових рухів від середини лоба до скронь і назад, стільки ж рухів до кінчика носа і перенісся і погладжування до верхньому і нижньому століттю від центру, від скул до крил носа до скронь, від підборіддя.

Головне – не розтягувати шкіру, щоб не добитися протилежного ефекту. Особливо дієвий подібний масаж у холодну пору року, коли шкіра виглядає нездорової з-за впливу холодів.

Risultati immagini per PELLE D'INVERNO
Кріотерапія

Наднизькі температури впливають на людський організм дивовижне по ефективності вплив. Можна сказати, що кріотерапія – це особливий різновид загартовування. Будинки доступно протирання обличчя крижаними кубиками, причому більш ефективні заморожені відвари трав.

Такі крижані протирання приберуть припухлості, збільшать еластичність шкіри, видаляють дрібні шрамики і наслідки алергії. Після попередньої консультації з фахівцем можна почати обливання крижаною водою і купання в ополонці. Такі дії прекрасно допоможуть виглядати молодше, зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Є і салонна кріотерапія. Серед її різновидів кріомасаж, приводить в порядок діяльність кровоносної системи, кріопілінг, сприяє відновленню шкірного покриву, чудово замінює «уколи краси», кріосауна з рідким азотом для корекції фігури. Проблема в тому, що чимало підроблених криокабин і криосаун. Після їх відвідин організм отримує зворотний очікувану реакцію. З великою обережністю варто поставитися і до тих криокамерам, які рекомендовано поміщати тільки в одязі.
Risultati immagini per PELLE D'INVERNO
Лазня і аромаванна

Про користь лазні можна говорити чимало. Теплий пар і віник допоможуть позбутися від шкідливих шлаків і токсинів, оновлюючи організм. Аромат натурального дерева або застосування натуральних масел забезпечать ефект ароматерапії. Тому в зимовий догляд за шкірою приміщення лазні включити слід обов’язково.

Частково замінити лазню зможуть аромаванни. Вони посилюють шкірний обмін речовини, поліпшують кровопостачання та позбавляють від ряду шкірних проблем, неврозів і наслідків стресів. В якості добавки можуть виступати як різноманітні солі, масла і хвоя, так і їстівні інгредієнти мед, молоко, вина. Однак косметологи рекомендують не приймати гарячих ванн з хлорованою водою частіше разу на тиждень, так як вона сушить шкіру. За цієї причини після такої ванни зволоження обов’язково.

Risultati immagini per PELLE D'INVERNO
Заняття спортом

Аквааеробіка, фітнес, зимові види спорту та будь-які інші фізичні навантаження успішно борються із зимовою депресією. Особлива користь від таких занять тим, чий спосіб життя далекий від активного. У зимовий період нерідко набирається зайва вага. Його наслідками стануть перепади настрою і незадоволеність власною зовнішністю і прояви різних комплексів.

Але при виборі фізичних навантажень важливо не забувати, що необхідно дозування. Саме воно забезпечить максимум результативності. Важливо і правильне дихання. Перед тренуванням, особливо інтенсивною, розминка або розігрів м’язів, обов’язкове. Різкі переривання виконання комплексів неприпустимі. Якщо з’явилася необхідність у тимчасовому перерві, варто скоротити час і число вправ. Нарешті, після завершення вправ повинно наступати відчуття приємної втоми, а не перевтоми.

Такий зимовий догляд за шкірою допоможе поліпшити настрій, збільшити привабливість і забезпечить молодий і сяючий вигляд. А після приємного проведення часу прийдуть позитивні емоції, настрій покращиться, і життя заграє новими фарбами.

___________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія відстоює честь “просекко”

Зміцнюємо імунітет: як не захворіти в кінці зими